Light + Building 2018 Fuarı’na Katılan Türk Firmaları

Dünyanın önde gelen aydınlatma fuarı Light + Building, 28-23 Mart 2018 tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenleniyor. Fuara Türkiye’den hem firma katılımı hem de ziyaretçi bakımından ilgi hızla artıyor. Light + Building’e bu yıl Türkiye’den 96 firma katılıyor. İki yıl önce düzenlenen bir önceki fuara 63 firma katılmıştı.

Light + Building 2018 Fuarı’na Katılan Türk Firmaları
10.03.2018
110
A+
A-

Dünyanın önde gelen aydınlatma fuarı Light + Building, 28-23 Mart 2018 tarihleri arasında Frankfurt‘ta düzenleniyor. Fuara Türkiye‘den hem firma katılımı hem de ziyaretçi bakımından ilgi hızla artıyor. Light + Building’e bu yıl Türkiye‘den 96 firma katılıyor. İki yıl önce düzenlenen bir önceki fuara 63 firma katılmıştı.

Fermada LED Aydınlatma, A Grup bünyesinde 2013 yılında kuruldu ve yurt içi ve yurt dışı pazarda kısa sürede kendine yer edindi. Firma, ülke ekonomisine yeni marka ve değerler katmayı hedefliyor. Fermada LED Aydınlatma, fuarda Hol 4.2, Stand K97‘de yerini ayırttı.

Grup İmaj Aydınlatma, kelimenin tam anlamıyla bir mühendislik firmasıdır. İş ortaklarına teknik ve proje danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Geliştirdiği yerli teknolojileri Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyor. Grup İmaj Aydınlatma fuarda, Hol 6.2, Stand C91’de yer alıyor.

Logiba, Konya merkezli bir aydınlatma firması ve akıllı şehir konseptinin bir parçası olan akıllı aydınlatma alanında yerli teknolojiler geliştiriyor. Logiba, ürünlerini Hol 4.1, Stand B27’de dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor.

Pedaş LED Aydınlatma, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, LED’li aydınlatma armatürleri, floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmektedir. Pedaş, fuarda Hol 4.2, Stand K80‘de yer alıyor.

Pelsan Aydınlatma, üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe şüphesiz Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. Yılda 5 milyonun üzerinde aydınlatma armatürü üretmekte ve bu ürünleri 65 ülkeye ihrac etmektedir. Pelsan Aydınlatma, ürün ve hizmetlerini Hol 4.2, Stand E34’de dünyayla buluşturuyor.

Light + Building Fuarı’na katılacak diğer Aydınlatma Portalı üyesi diğer firmalar aşağıda listelenmiştir. Detaylı bilgi için firma adına tıklayarak, firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Light + Building 2018 Fuarı’na katılarak ülkemizi temsil edecek tüm firmalarımıza başarılar dileriz. Eğer fuara katılıyorsanız ve firmanız bu listede yer almıyorsa, iletişim formu aracılığıyla bize yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.