Horoz Elektrik

Hüseyin Kaçmaz ve ortağı; temelleri 90’lı yıllarda İstanbul Karaköy merkezli olarak atılmış, elektrik ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyetine başlamış ve 2007 yılından itibaren İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.

Horoz Elektrik
01.02.2017
2.630
A+
A-

Başlık: Horoz Elektrik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Horozk Elektrik ve Elektronik Tic. Koll. Şti.

Adres: İstanbul Trakya Serbest Bölgesi, Ferhatpaşa S.B. Mah. Açelya Sk. Dış Kapı: 2 İç Kapı: 301 Çatalca/İstanbul

Telefon: 0212 786 62 20

Faks: 0212 786 62 19

İnternet Sitesi: http://www.horozelektrik.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Hüseyin Kaçmaz ve ortağı; temelleri 90’lı yıllarda İstanbul Karaköy merkezli olarak atılmış, elektrik ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyetine başlamış ve 2007 yılından itibaren İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde, ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da önemli yerlere ulaşmıştır.

Horozk Elektrik; elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin her aşamasında kaliteyi bir prensipten öte vazgeçilmez olarak görmüştür. Tüm ürünler Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup, Avrupa Birliği CE, Ukrayna UKR- SEPRO, Gümrük Birliği EAC, LVD, EMC ve ROHS belgesine sahiptir. sürekli iyileştirme mantığı çerçevesinde kalite yönetimini esas alarak ürün kalitesini yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.Değişen dünya standartları ve piyasa değerlerine gore sürekli yenilenmek ve kendini zirveye taşımak düşüncesinde olan tüm yatırımlarını kendi özkaynaklarıyla gerçekleştirmektedir. Tasarımdan sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde teknolojiden maksimum düzeyde istifade edilmektedir. mevcut müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti korumanın yanında yeni müşterilere ve pazarlara ulaşarak ihracatını daha da güçlendirmeyi bunun yanında Türkiye ekonomisine, sektöründe daha büyük katkılarda bulunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Yetkili Kişi: Hüseyin Kaçmaz

Kuruluş Tarihi: 1996

Çalışan Sayısı: 49

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Horoz Elektrik, Horozk Elektrik, Horoz Aydınlatma, LED, LED Aydınlatma, Tasarruflu Ampul, LED Lamba, LED Ampul, Halojen Downlight, LED Downlight, Downlight, LED Projektör, Projektör, Spot, LED Spot, LED Bahçe Aydınlatma, Etanj, LED Panel, Masa Lambası, Hortum LED

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.128444, 28.478722

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. solar aydınlatma dedi ki:

    Horoz Elektrik projektörleri güzel. 6500 K rengi çok güzel. Solar aydınlatma ile kullanıyoruz herkes beğeniyor.