Fermada LED Aydınlatma

Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Fermada LED Aydınlatma
05.01.2018
970
A+
A-

Başlık: Fermada LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,60. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: YMB Teknolojik Ürünler Paz. San. Tic. A.Ş.

Adres: Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Gazi Bulvarı No: 55 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 504 00 20

Faks: 0216 593 19 99

İnternet Sitesi: http://www.fermada.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Bu faaliyetlerin yanı sıra, profesyonel olarak pazar araştırma ve geliştirme, temsil hizmetleri, ithalat ve ihracat hizmetleri de vermeyi planlamaktadır.

A Grup’un kırk yılı aşkın imalat deneyimini arkasına alan YMB, ülkemize ve sanayi sektörlerine katma değer yaratacak ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlamasında aktif rol oynayarak ülke ekonomisine yeni marka ve değerler katmayı hedeflemektedir. Tuzla İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde araştırma ve çalışmalarına başlayan firma, ivedilikle, otomasyon alanında ilk distribütörlük anlaşmasını imzalamıştır. Aynı zamanda, otomotiv ve beyaz eşya sektöründe köklü bir prestije sahip A Grup firmalarının kabiliyetlerine destek verecek ve iş alanlarını geliştirecek optimum fırsatlar için tedarikçi ve müşteri geliştirme çalışmaları da yapmaktadır.

Grup firmalarının başlıca kabiliyetleri şunlardır: Plastik Enjeksiyon, Şişirme, Ekstrüzyon, Manüel ve Otomatik Boyama, Serigrafi, Metal Enjeksiyon ve İşleme, Klima Eşanjör İmalatı, Kalıp Tasarım ve imalatı, Otomasyon ve Prototip Tasarım ve İmalatı, Ar-Ge ve Ür-Ge projeleri geliştirme. Sadece grup firmalarının kabiliyetleri ya da markaları değil, grup dışı firmalar için de profesyonel olarak bu hizmetleri verebilecek yapıdadır. Bu doğrultuda, YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş. geleceğe güvenle bakmakta ve tüm paydaşlarını, katma değer katacağı birer iş ve proje ortağı olarak görmektedir.

Yetkili Kişi: Sefa Böyet

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: 13

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: Fermada, Fermada Aydınlatma, Fermada LED Aydınlatma, YMB, LED Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Projektör, Tasarruf, Kalite, Yüksek Tavan, Alçak Tavan, LED Sokak Armatürü, Sokak Armatürü, Exproof, Exproof Aydınlatma, Wallwasher, LED Panel

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.889765, 29.396578

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.