Vestel’in Sardes Serisi 145 lm/W LED Sokak Aydınlatma Armatürü

Yeni Sardes serisi Vestel LED sokak aydınlatma armatürleri görsel olarak çarpıcı ve etkili bir sokak aydınlatma çözümü sunuyor. İsmini Manisa’nın Salihli içlesine bağlı Sart kasabasnın yakınlarında bulunan antik kentten alan Sardes, 145 lm/W’a kadar etkinlik faktörü sunuyor.

Vestel’in Sardes Serisi 145 lm/W LED Sokak Aydınlatma Armatürü
15.08.2016
277
A+
A-

Yeni Sardes serisi Vestel LED sokak aydınlatma armatürleri görsel olarak çarpıcı ve etkili bir sokak aydınlatma çözümü sunuyor. İsmini Manisa’nın Salihli içlesine bağlı Sart kasabasnın yakınlarında bulunan antik kentten alan Sardes, 145 lm/W’a kadar etkinlik faktörü sunuyor. Bu da diğer LED sokak aydınlatmalarına göre %30 daha verimli olduğu anlamına geliyor. Sardes daha uzun ömürlü ve daya yüksek parlaklık ihtiyacı için tasarlandı.

Sardes yalnızca ulaşılabilir ve uygun maliyetiyle dikkat çekmiyor aynı zamanda kalıcı bir yatırım seçeneği olarak öne çıkıyor. Sardes LED sokak aydınlatma armatürleri, 50.000 saat çalışır durumda daha geniş bir alanı aydınlatabiliyor ve daha iyi renksel geriverim performansı gösteriyor.

Sahip olduğu LED tasarımı sayesinde Sardes sokak aydınlatmaları sağlam ve dayanıklıdır. Su ve toza karşı son derece dayanıklıdır. Trafik yüklü yollarda meydana gelecek ses ve titreşime karşı da dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sardes’in asimetrik ve simetrik ışık açıları da kapsama alanını azami düzeye çıkartmaktadır. Bu sayade geniş yollar, yaya yolları, yürüyüş yolları ve patikalar için daha iyi aydınlatma koşulları sağlamaktadır. Gelecekteki teknolojilerle tamamen uyumlu tasarlanan armatür, çok sayıda akıllı kontrol cihazı ile çalışabiliyor. Zamanlı ve mevsimli aydınlatma sağlayabilir hatta ayak seslerini ve trafiği izleyebilir.

Tasarım için bir tutkudan esinlenilerek tasarlanan Sardes serisi, gövdesinde estetik bir dalga görünümü sunuyor. Yuvarlak yumuşak kenarlı görünümü, kentsel alanların tasarımında tamamlayıcı bir unsur olarak yer almasını sağlıyor.

Bu içeriğin hazırlanmasında LEDs Magazine kaynağından bazı içerik ve görsellere yer verilmiştir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.