Arama Motoru Optimizasyonu

Şirketinizin internet sitesi Google’da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google’da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.

Arama Motoru Optimizasyonu
09.01.2018
940
A+
A-

Arama motoru optimizasyonu, interent sitelerinin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirilip, hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesidir. Şirketler için arama motoru optimizasyonu her geçen gün önemini arttırmaktadır.

Aydınlatma Portalı internet sitesi aldığı ziyaretlerin büyük bir bölümünü (yaklaşık %80) arama motoru Google üzerinden almaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, Aydınlatma Portalı‘nın arama motorlarında oldukça başarılı bir performans sergilediği söylenebilir.

Örneğin, Aydınlatma Portalı, Türkiye lokasyonu için 8 Ocak 2018 tarihi itibariyle Google aramalarında “Wallwasher” kelimesinde birinci sırada yer almaktadır. Bu zor ve rekabetin çok olduğu bir kelimedir. Sonuç sayısı da arama hacmi de oldukça yüksektir. Tüketiciler doğrudan bu ve buna benzer ürün adıyla arama yaparak firmalara ulaşır.

On yılı aşkın internet tecrübemizle firmalarımızın yanındayız. Bilgi birikimimizi, firmalarımıza aktarmak onların da Google aramalarında üst sıralarda çıkmaları için bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında internet sitenize arama motoru optimizasyonu için öneriler getiriyor, internet siteniz ve kataloğunuz için aydınlatmayla ilgili özgün içerikli teknik dokümanlar hazırlıyor, dünyaca ünlü mozrank, alexa ve trustrank değeri yüksek sitelerden backlink alımı yapıyor ve sonucunda Google‘da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlıyoruz.

Bu hizmet kapsamında aylık bir ödeme yapmanız gerekmez, sadece tek bir ödeme yapacaksınız. Arama motorlarında yükselmeniz organik yollarla sağlandığından kalıcı olacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.