TLT Panel

Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.

TLT Panel
09.11.2016
830
A+
A-

Başlık: TLT Panel

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Huzur Mahallesi Oto Sanayi Sitesi 4. Levent Menderes Caddesi No: 16 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 280 56 59

Faks: 0212 280 62 42

İnternet Sitesi: http://www.tltpanel.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar. Sahip olduğu patent ile ürettiği aydınlatılmış yüzeyler, aynı zamanda reklam dünyasında Light Box olarak bilinen ışıklı kutularda oluşan, alanlarında uzman, imalat ve Ar-Ge kadrosuyla üretim yapar. Ürettiği aydınlatma panellerinin kalite, süreklilik ve uzun ömürlülüğü, güvencesi altındadır.

LED Paneller, kolay ve anlaşılır bir ifade ile kenardan aldığı ışığı yüzeyine eşit bir şekilde yayma prensibine dayanır. Panel, optik akriliktir ve yüzeyindeki ışık yolları patentli mikro prizma algoritması ile dizayn edilir. Bu prizma dizaynların en önemli özelliği, panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturmasıdır. Yani geleneksel aydınlatmada karşılaşılan bazı bölgelerin çok parlak bunu karşın bazı bölgelerin ise gölgeli olma problemi ortadan kaldırılmıştır.

LED Panellerin kullanım alanları; Ofisler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Hastaneler, Otoparklar ve kısaca söylemek gerekirse aydınlatma ile ilgili aklınıza gelebilecek her yerde bu ürünler kullanılabilmektedir. Mimari uygulamalarda ve dekoratif aydınlatmada da tercih edilen LED Paneller, aynı zamanda reklam sektöründe de Light Box olarak yer almaktadır.

Yetkili Kişi: Oğuz Al

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: 15

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Panel, Sıva Altı LED Panel, Sıva Üstü LED Panel, LED Billboard, LED Menu Board, LED Lineer, LED Lightbox, Clip-in LED Panel, 60×60 LED Panel

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.0976504, 29.005183

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.