Hakkımızda

Aydınlatma Portalı sektörle ilgili haberler, duyurular, kataloglar, ürün incelemeleri ve iş ilanları gibi içeriklere ulaşabileceğiniz bir portal olarak tasarlanmıştır.

Aydınlatma Portalı ve Aydınlatma ÜniversitesiTürk Patent ve Marka Kurumu tarafından onaylı, tescilli markalardır.

Aydınlatma Portalı, 2016 yılında kurulmasına rağmen, çok hızlı büyüme göstermiş ve sektör portalları arasında lider konuma yerleşmiştir. Sektör ilgililerinin yorumlarıyla sürekli geliştirilen portal yapısı ve zenginleştirilen içeriği ile Aydınlatma Portalı, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Aydınlatma Portalı, Türkiye’nin en büyük aydınlatma firmaları ve küresel pazar liderleri tarafından sponsorluk anlaşmalarıyla desteklenmektedir. Reklam fırsatları hakkında detaylı bilgi edinmek için Reklam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aydınlatma Portalı bünyesinde oluşturulan Firma Rehberi, şehirlere göre kategorilendirilmiş şekilde aydınlatma firmaları hakkında bilgiler içermektedir. Firma rehberinin amacı, firmalarımızın tanıtımına katkı sağlamak, tüketicilerin doğru firmaya kolayca ulaşabilmesini sağlamaktır. Bu amaçla firma rehberinde; firma, ürün ya da hizmet sorgulayabileceğiniz bir arama formu yerleştirilmiştir.

Aydınlatma Portalı‘nın bir diğer amacı da sektörel anlamda bir bilgi kütüphanesi oluşturmaktadır. Bu sebeple Aydınlatma Üniversitesi adında bir kaynak yaratılmıştır. Burada sektör ilgilileri tarafından hazırlanan bilgi temelli eğitici içerikler düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Aydınlatma Portalı hakkında merak ettiğiniz diğer konular için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Aydınlatma Portalı, sektörde hizmet gösteren kurum, kuruluş, dernek ve internet siteleri ile işbirliği içinde olmak için çalışmaktadır. Bu amaçla ilgililerle iletişim kurulmuş, sektörü daha iyi bir noktaya birlikte taşımak için işbirlikleri geliştirilmiştir. Bu konuda girişimler hala devam etmekte olup, mevcut işbirliklerinin genişletilmesi için de çaba sarf edilmektedir.

Bu işbirlikleri ve içerik ortaklıklarıyla ilgili açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

LED Portalı

  • Karşılıklı olarak her türlü içeriğin, içerik sayfasına aktif link ile işaretleme yapılması şeklinde kaynak gösterilmek koşuluyla yayınlanmasına süresiz olarak izin verilmiştir.
  • Aktif link ve reklam görselleri ile karşılıklı tanıtım yapılması hususunda süresiz olarak anlaşılmıştır.

PLD Türkiye

  • Karşılıklı olarak her türlü içeriğin, içerik sayfasına aktif link ile işaretleme yapılması şeklinde kaynak gösterilmek koşuluyla yayınlanmasına süresiz olarak izin verilmiştir.

Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi Fotonik Araştırma Merkezi, 2011 yılında kurulmuştur ve o tarihten bu güne yürütülen projelerle altyapısını geliştirmiş, yarıiletken teknolojileri alanında bir mükemmeliyet merkezi haline gelmiştir. Merkez, ulusal ve uluslararası araştırmalar gerçekleştirmektedir.

Web: http://isikgunu.gazi.edu.tr, E-mail: [email protected]

Aydınlatma Portalı, Gazi Üniversitesi Fotonik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen Işık ve Işık Temelli Teknolojiler Çalıştayı’nın paydaşları arasında yer almaktadır.

IstanbulLight Fuarı (Türkiye)

IstanbulLight, 2002 yılından beri Orta Doğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın aydınlatma sektöründeki buluşma noktası olmuş ve olmaya devam etmektedir. IstanbulLight, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Web: http://www.istanbullight.com, E-mail: [email protected]

Aydınlatma Portalı, her yıl İstanbul’da düzenlenen IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuar ve Kongresi’nin medya çözüm ortağıdır.

Lighting Days Fuarları (Fransa)

Lighting Days, Fransa’da LED teknolojileri, iç ve dış mekan aydınlatmaya adanmış üç uluslararası etkinliği bir araya getiriyor. ForumLED Europe, Full LED Expo, LumiVille fuarları 13-14 Aralık 2017 tarihinde Fransa’nın Lyon şehrinde düzenleniyor.

Web: http://www.lighting-days.com, E-mail: [email protected]

Aydınlatma Portalı, her yıl Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenen Lighting Days Fuarları’nın medya çözüm ortağıdır.

LED Expo Thailand 2019 + Light ASEAN (Tayland)

LED Expo, LED aydınlatma ürünleri ve teknolojileri üzerine kurulmuş Asya’nın en büyük uluslararası fuarıdır. LED Expo Tayland, 27-29 Haziran 2019 tarihleri arasında Tayland’ın başkenti Bangkok’ta Impact Exhibition & Convention Center’da gerçekleştirilecektir.

Web: http://www.ledexpothailand.com, E-mail: [email protected]

Aydınlatma Portalı, her yıl Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen LED Expo’nun medya çözüm ortağıdır.

Diğer Çözüm Ortakları:

   

Bize ulaşmak, öneri, istek veya şikayetlerinizi iletmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon, e-posta ve diğer bilgiler için Künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.