Teklif Al

Bu form yardımıyla, Aydınlatma Portalı Firma Rehberi‘ne kayıtlı onlarca firmadan tek bir form ile teklif isteyebilirsiniz. Ürün ve projenize ait detayları aşağıdaki form yardımıyla ilgili firmalara iletebilirsiniz.

İç mekan aydınlatma, dış mekan aydınlatma, endüstriyel aydınlatma, dekoratif aydınlatma uygulamaları ve diğer tüm projeleriniz için aşağıdaki form yardımıyla teklif alabilirsiniz.

Aydınlatma firmaları, LED üreticileri, ithalatçıları ve ihracatçıları, LED komponent üreticileri, toptancı, distribütör ve perakende firmaları, elektrik malzemeleri firmaları, aydınlatma aksesuar firmaları, elektrik proje ve mühendislik firmaları portalımız firma rehberine kayıtlıdır.

Formu doldurduktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp, teklifleri beklemek olacaktır.

Talebiniz ve iletişim bilgileriniz üye firmalarımıza eş zamanlı olarak iletilir. Firmalar doğrudan sizinle iletişime geçer ve teklifini sunar.

Genellikle 24-48 saat içerisinde tekliflere dönüş yapılmış olur.

 

 

Kullananlar ne düşünüyor?

Umut Çetin
Şirket Sahibi – Artı Uç Mühendislik Ltd Şti
Firma olarak enerji santrallerinin projelendirilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Diğer taraftan takip ettiğimiz ihalelere hazırlanırken yada taahhüdümüz altındaki işlerdeki malzeme temini amacıyla aydınlatma ekipmanları tekliflerine de ihtiyaç duymaktayız. Ankara’da olmamıza rağmen teklif alımı konusunda ciddi sıkıntı yaşıyorduk. Web sayfanızdaki teklif formu sayesinde bu sıkıntımızın artık kalmadığını gördük. Böyle kaliteli bir hizmeti bizlere sunduğunuz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Özgür Ekiz
Bölge Yöneticisi Yapı Havuz Sistemleri Müh. İnş. Ltd. Şti.

Çalışmalarınız için tebrik ederim. Sayenizde yeni firmalarla tanıştık ve çalışma fırsatı yakaladık. Bu şekilde zamandan tasarruf ederek daha çok firma ile iletişim kurma şansı veriyor. Bir çok firmayı arayıp böyle bir ürüne sahip misiniz diye sormaya gerek kalmadan fiyat teklifleri geliyor. Emekleriniz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Useyt Sözüer
Şirket Sahibi Üç Renk Akıllı Trafik Sistemleri

Geçtiğimiz günlerde birkaç LED aydınlatma ürününe ihtiyacımız vardı. Öyle büyük adetlerde değildi ancak tedarikçiye ulaşmakta zorluk çekiyorduk. Hızlı teklif alma formunu bu vesileyle test etmiş olduk. İnanılmaz hızlı geri dönüşler aldık. Serbest piyasada bu kadar fazla teklifi bu hızda toplayamazsınız. Aydınlatma Portalı ekinine kendim ve şirketim adına teşekkür ederim.

İlhan Uncuoğlu
Otomasyon Danışmanı – Demetek Ltd.

Teklif formu aracılığıyla aldığımız teklifleri değerlendirdik ve Ankara merkezli Yıldız LED firmasına 28 adet LED projektör siparişi verdik. Böyle bir sistem hazırladığınız için teşekkür ederiz.