Pelsan Aydınlatma

36 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. 30.000 m² kapalı alana sahip Pelsan tesislerinde, 450 çalışanla yılda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Pelsan Aydınlatma
07.01.2018
20.607
A+
A-

Başlık: Pelsan Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (66 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,98. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Pelsan Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: İmes San. Sit. A Blok 101 Sokak No: 38 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0850 460 75 76

Faks: 0216 364 60 15

İnternet Sitesi: http://www.pelsan.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.00-18.00
Cumartesi: 08.00-13.00
Pazar: Kapalı

Hakkında:

36 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir.

30.000 m² kapalı alana sahip Pelsan tesislerinde, 450 çalışanla yılda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar Pelsan’ın kendi bünyesindeki güçlü bir mühendis kadrosuna sahip Ar-Ge departmanıyla yapılmaktadır. Yine kendi bünyesinde kurulmuş olan ve Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilerek tescil edilen Aydınlatma Laboratuvarı ile ürünler gerekli tüm testlere tabi tutularak belgelendirilmektedir. Pelsan, sahip olduğu bu imkanlarla, son yıllarda gelişen ve yayılan LED teknolojisine de geçiş yapmış ve bu teknolojiye uygun verimli armatürler üretmeye başlamıştır.

Bütünsel tasarruf yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren Pelsan’ın ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.

Sosyal sorumluluk alanında ülkemiz aydınlatma sektörünün ve gençlerinin geleceğine yatırım yapmayı görev olarak kabul eden Pelsan, üniversitelere aydınlatma laboratuvarları hibe etmekte ve uyguladığı PMTP (Pelsan Aydınlatma Management Trainee Programı) programı ile öğrencilere iş ve staj olanakları sağlamaktadır.

Üretilen aydınlatma ürünleri müşterilere, ülke sathına yayılmış geniş bayi ağı, zincir mağazalar, TEDAŞ ve proje kanalları ile ulaştırılmaktadır.

Yetkili Kişi: Yurdem Göğüş

Kuruluş Tarihi: 1982

Çalışan Sayısı: 450

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

Öne Çıkan Ürünleri:

Etiketler: Aydınlatma, Aydınlatma Armatürleri, LED Armatürler, LED Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Komponent, Lamba, Wallwasher, LED Panel, LED Sokak Armatürü, LED Bant Armatür, ENEC, ENEC Belgesi, ENEC İşareti

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.005761, 29.161796

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Hakan Kolay dedi ki:

    Pelsan ürünlerini işyerimizde kullanıyoruz, oldukça memnun olduğumuzu söyleyebilirim.