Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı
28.08.2017
921
A+
A-

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı‘na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

Gecem Aydınlatma sadece Backlight LED ürünlere değil, slim LED panel grubuna da ENEC alabilen tek Türk firması olduğunu belirtiyor.

Gecem Aydınlatma, müşterilerine, çalışanlarına ve kontrol makamlarına Gecem markasına sağladığı katkılardan ötürü bir teşekkür mesajı yayınladı.

ENEC ve ENEC Belgesi Nedir?

ENEC, Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu‘nun kısaltmasıdır.

ENEC, Avrupa’da elektronik ürünler için kullanılmakta olan standartlar bütünüdür.

ENEC Belgesi, bilgi teknolojileri ekipmanları, aydınlatma ürünleri, bileşenleri ve kapasitörleri, ana kablo konektörleri ve setleri gibi elektroteknoloji ürünleri için geçerlidir.

Şu anda ENEC belgesinin Avrupa genelinde pazar kabulü sağlamasına olanak tanıyan 25 ENEC anlaşması imza sahibi bulunmaktadır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.