Aydınlatma Portalı’nda Temmuz Ayının En Çok Okunanları

Temmuz ayında Sektörün Lider Portalı, Aydınlatma Portalı’nı 4.500’ün üzerinde kişi ziyaret etti. Bu sayı içinde yeni oturumların yüzdesi %56 seviyesindeydi. Toplam sayfa görüntüleme sayısı ise 10.000’e yaklaştı. En çok ziyaret edilen firma sayfaları ise sırasıyla Luxtra LED Aydınlatma, Assan Elektronik ve Damla LED oldu.

Aydınlatma Portalı’nda Temmuz Ayının En Çok Okunanları
05.08.2016
55
A+
A-

Temmuz ayında Sektörün Lider Portalı, Aydınlatma Portalı’nı 4.500’ün üzerinde kişi ziyaret etti. Bu sayı içinde yeni oturumların yüzdesi %56 seviyesindeydi. Toplam sayfa görüntüleme sayısı ise 10.000’e yaklaştı. En çok ziyaret edilen firma sayfaları ise sırasıyla Luxtra LED Aydınlatma, Assan Elektronik ve Damla LED oldu.

Yaş metriklerinde %50’lik çoğunluk ile öne çıkan 24-34 yaş aralığı oldu. Ziyaretçilerin %81’i erkek, kalan %19’u ise kadın ziyaretçilerden oluşuyor. Ziyaretlerin %88’i Türkiye, kalan kısmı ise İngiltere, Amerika, Hollanda ve Rusya olmak üzere diğer ülkeler oluşturuyor. Türkiye’de ise sırasıyla en çok ziyaret eden şehirler şöyle; İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Antalya.

Ziyaretçilerin %45’i masaüstü, %55’i ise mobil cihazlar ile portalımızı ziyaret ediyor. Ziyaretçi kaynaklarına bakıldığında ise %61 sosyal medya, %17 organik arama ve %17 doğrudan ziyaret görünüyor.

Dilerseniz Temmuz ayının en çok okunan içeriklerine birlikte göz atalım.

Bildiğiniz gibi Aydınlatma Firmaları Rehberi adında bir bölüm oluşturduk, daha yeni bir bölüm olmasına rağmen firmalarımıza da ilgi büyüktü. İşte ziyaret sayılarına göre firma listesi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.