Damla LED

Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk ve öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Damla LED
19.07.2016
742
A+
A-

Başlık: Damla LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,25. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Ltd. Şti.

Adres: Başkent OSB, 17. Cad. No: 38 Malıköy, Temelli/Ankara

Telefon: 0312 284 63 53

Faks: 0312 285 85 37

İnternet Sitesi: http://www.damla-led.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk ve öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız Distribütörü olduğu dünya devi firmaların LED ürünlerini hammadde olarak üretimlerinde kullanmakta, bir projeyi A’dan Z’ye projelendirilmesinden ürün tasarımına, ürün imalatından uygulamasına kadar her aşamasında profesyonel bir ekip çalışmasıyla şekillendirmektedir. Ürünlerimiz TS EN ISO 9001:2000 kalite güvencesi altında üretilmektedir. Bunun yanı sıra tasarımlarımızın birçoğu Tasarım Tescilli ürünler olup, müşterilerimize her zaman en doğru, en kaliteli, en hızlı çözümleri sunmayı ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Kalite politikamız doğrultusunda üretim standartlarımız tasarım tescilden başlayarak, uluslar arası onaylı komponent kullanımına kadar uzanan bir doğrultuda gerçekleşmektedir. Uluslar arası LED üreticilerinden hammadde olarak tedarik ettiğimiz LED’lerin haricinde, üretimimizin %90’ına yakın bir bölümü Türkiye’de tarafımızdan üretilmektedir. Firmamız, standart ürün üretimi haricinde, özel tasarım ve imalat konusunda da müşterilerine geniş bir imkan sunmaktadır.

Firmamızın hedefi LED Teknolojisinin kullanım olanaklarını müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde arttırmaktır. Dünya pazarındaki LED imalat sektöründe hızla gerçekleşen yüksek teknolojik gelişmeleri firmamız bünyesinde bulunan elektrik elektronik mühendisleri ve tekniker kadrosuyla yakından takip etmekte ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte müşterilerimize kaliteli, doğru ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Gelecekte Uluslararası platformda bugüne kadar imza attığımız projelerden daha büyük projelerle markamızı ve ülkemizi temsil etmeyi hedeflemekte ve üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Yetkili Kişi: Ali Akın Özel

Kuruluş Tarihi: 2001

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Projektör, RGB, Şerit LED, İç Mekan, Dış Mekan, Işık, Gizli Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 39.8000191, 32.3867463

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.