Aydınlatma Portalı’nda Ağustos Ayının En Çok Okunanları

Ağustos ayında sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı’nı 5.173 kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı önceki aylara göre rekor seviyede ziyaretçi sayısına ulaşsa da, Eylül ayının ilk günlerinde çok daha yüksek ziyaretçi sayılarına uşaşacağını ispat etti. En çok okunan içerik 3. Boğaz Köprüsü Aydınlatma Sunumu olurken, en çok ziyaret edilen firma ise Seva Aydınlatma oldu.

Aydınlatma Portalı’nda Ağustos Ayının En Çok Okunanları
02.09.2016
61
A+
A-

Ağustos ayında sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı’nı 5.173 kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı önceki aylara göre rekor seviyede ziyaretçi sayısına ulaşsa da, Eylül ayının ilk günlerinde çok daha yüksek ziyaretçi sayılarına uşaşacağını ispat etti. En çok okunan içerik 3. Boğaz Köprüsü Aydınlatma Sunumu olurken, en çok ziyaret edilen firma ise Seva Aydınlatma oldu.

Aydınlatma Portalı’nın ziyaretçi ülke profiline bakıldığında birinci sırada Türkiye ve arkasında Hollanda, Amerika ve Almanya bulunuyor.

Şehir bazında ise en çok ziyaret eden ilk üç şehir yine; İstanbul, Ankara ve İzmir oldu. Ziyaretçilerin %80’i erkek ve %51’i 24-34 yaş aralığında.

Ziyaretlerin %50’si mobil kalan yüzde 50’si ise masaüstü. Bu istatistik aslındam mobil temaya olan ihtiyacımızı gösteriyor. Önümüzdeki aylarda değerlendireceğiz.

Ziyaretlerin %56’sı sosyal medya, %27’si organik arama, %13’ü ise direk ziyaretleri içeriyor. Organik aramadan (google, yandex gibi) gelen ziyaretçi sayısındaki artış, arama motorları üzerinde de başarılı olduğumuzu gösteriyor.

Bu başarıya katkılarından ötürü tüm yazarlarımıza, ziyaretçilerimize ve ilgililere teşekkür ederiz. Sizinle büyümeye devam ediyoruz.

Dilerseniz önce Ağustos ayının en çok okunan içeriklerine göz atalım, ardından en çok ziyaret edilen firma rehberi üyesi firmalarımıza bakalım.

 1. 3. Boğaz Köprüsü Aydınlatma Sunumu
 2. Pelsan Aydınlatma 2016 Kataloğu Yayınlandı
 3. Drone’lar LED Sokak Aydınlatmaları Üzerine Konacak
 4. Aydınlatmada Renk Sıcaklığı ve Renksel Geriverim (CRI)’ın Önemi
 5. Ankara’nın Parklarında Akıllı Aydınlatma Dönemi Başladı
 6. Brezilya’daki 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nı Türk Firmaları Aydınlattı
 7. LED Teknolojisi Tavuk Çiftliğine Girdi, Ölüm Oranları Düştü Verimlilik Arttı
 8. Yüksek Tavanlarda Falcon Farkı
 9. Yol ve Alan Aydınlatma Ekipmanları İçin Yeni Bir Standart Yayınlandı
 10. Galata Köprüsü Fiberli Ürünleriyle Aydınlanıyor

İşte Ağustos ayının en çok ziyaret edilen 10 firması.

 1. Seva Aydınlatma
 2. Parlak Aydınlatma
 3. Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri
 4. Cemdağ Aydınlatma
 5. Işıklar LED Teknolojileri
 6. SİMLED Aydınlatma
 7. Litpa Aydınlatma
 8. Pelsan Aydınlatma
 9. AIMTECH
 10. Paralel Aydınlatma

Siz de firmanızı bu listede görmek isterseniz, portalımız bünyesindeki Aydınlatma Firmaları Rehberi’ne kayıt olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.