Seva Aydınlatma

Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarıyla aydınlatma sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Seva Aydınlatma
17.08.2016
1.079
A+
A-

Başlık: Seva Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,80. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Seva Aydınlatma A.Ş.

Adres: İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi, 6.Cadde No: 8 Pancar, Torbalı/İzmir

Telefon: 0232 864 16 00

Faks: 0232 864 16 76

İnternet Sitesi: http://www.sevaaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 07.45-17.45
Cumartesi: 08.00-13.30
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarıyla aydınlatma sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. Yüksek kapasiteli (1 milyon armatür/yıl) üretim tesisinde konusunda uzman mühendislerin tasarladığı modern, kaliteli ve ileri teknolojideki yeni nesil ürünlerle her alanda aydınlatma çözümleri sağlamaktadır.

Seva Aydınlatma, şu anda toplamda 500’ü aşkın LED aydınlatma armatürüyle hizmet vermektedir ve her geçen gün özgün ve yenilikçi yeni tasarım ürünlerle ürün yelpazesini daha da arttırmaktadır. Yüksek ışık etkinliği ve kalitesi, ışık rengi ve ışık açısı seçenekleri, akıllı aydınlatma ve acil aydınlatma gibi opsiyonlar ile kullanıcılara özel en uygun aydınlatma tecrübesini yaşatır. Hem iç mekan hem dış mekan aydınlatma armatürleri ile Ofis, Market, Okul, Hastane, Spor Merkezi, Akaryakıt İstasyonu, AVM, Endüstriyel Tesisler, Ev-Konut, İş Merkezi, Park-Bahçe, Yol-Cadde, Havaalanı, vb. yerlerde çözümler sunar.

Yetkili Kişi: Safa Narlı

Kuruluş Tarihi: 2014

Çalışan Sayısı: 60

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED’li Aydınlatma Armatürleri, Endüstriyel Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Sokak Aydınlatma Armatürleri, Park Bahçe Aydınlatmaları

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.2097321, 27.2442979

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.