Eran Görgen

Eran Görgen 2001 yılında Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi üzerine tamamlamıştır. Görgen, eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2000 yılında Philips Türkiye’nin İstanbul ofisinde başlamıştır.

Eran Görgen
03.08.2018
873
A+
A-

Eran Görgen 2001 yılında Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi üzerine tamamlamıştır.

Görgen, eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2000 yılında Philips Türkiye’nin İstanbul ofisinde başlamıştır. 2004 yılından itibaren Polonya’da Pila ve Varşova, Romanya’da Bükreş, Macaristan’da Budapeşte, Slovakya’da Bratislava ve Hollanda’da Eindhoven şehrinde hem satış hem pazarlama alanında pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Eran Görgen, bu görevlerde kazandığı tecrübeyle satış ve pazarlama alanında çığır açmıştır. Görgen, 20142017 yılları arasında Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü olarak Arnavutluk, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya  başta olmak üzere 17 ülkenin sorumluluğunu üstlenmiştir. Burada organizasyon yapısını değiştirme ve yeni şirket yapılanmasını hayata geçirme konusunda liderlik görevini üstlenmiştir.

Eran Görgen’in bu bölge kapsamında yaptığı pazarlama aktiviteleri uluslararası düzeyde pek çok ödüle layık görülmüştür. Özellikle Merkez ve Doğu Avrupa Bölgesi, Görgen’in Philips Lighting çatısı altında çok deneyimli olduğu bir bölge olmuştur.

Eran Görgen, 1 Mart 2017’de Bölgedeki görevlerini bırakıp Türkiye’ye dönerek Philips Aydınlatma Türkiye’nin liderliğini üstlenmiştir. Görgen, şu anda eski adıyla Philips Lighting, yeni ismiyle ise Signify’ın Türkiye Genel Müdürü görevindedir.

15 yılı aşkın süredir farklı iş ve kültür ortamlarında çalışan Görgen, geçmişte edindiği deneyim ve sorumluluklarla Signify çatısı altında en genç ve hızla yükselen CEO’lardan biridir.

Eran Görgen, Türkçe ve İngilizce’nin yanı sıra Lehçe konuşmaktadır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.