Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı

28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları, valilikler ve kalkınma ajanslarından oluşan bir katılımcı kitlesi ile birlikte 1000 kişinin katılımı planlanıyor.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı
05.02.2018
67
A+
A-

28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi‘nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları, valilikler ve kalkınma ajanslarından oluşan bir katılımcı kitlesi ile birlikte 1000 kişinin katılımı planlanıyor.

Kamu Teknoloji Platformu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, Güçlü Şehir Ekonomileri, Kamu-Özel İşbirliği Modelleri, Şehirlerin Sürdürülebilirliği ve Kentsel Dönüşüm konularını ele alıyor.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na katılmak, ürün ve hizmetleriyle sergi alanında yer almak isteyen Aydınlatma Portalı üyesi firmalara özel indirimler uygulanıyor. Tanıtım dosyasına ulaşmak için buraya tıklayınız. Bu organizasyona katılmak ve sergi alanında yer ayırtmak için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

LED aydınlatma ve akıllı aydınlatma teknolojileri akıllı şehirler konseptinin bir parçası ve bu kapsamda biz de Aydınlatma Portalı ve Aydınlatma Üniversitesi olarak konferansa katılım sağlıyoruz. Üye firmalarımızın da katılımını destekliyoruz. Aynı zamanda Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nın medya çözüm ortağıyız.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Paris Eski Belediye Başkanı Bertrand Delanoe, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ender Aykut Yılmaz, Kamu Teknoloji Platformu Başkanı Erdem Akçıl, Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Funda Ocak, Superpool Kurucu & Mimar Gregers Tang Thomsen, Newyork Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Direktörü Jeff Merritt, ATÖLYE Kurucu Ortağı Kerem Alper, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Ömer Alan, Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, REC TÜRKİYE’den Rıfat Ünal Sayman, Superpool Kurucu & Mimar Selva Gürdoğan, Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürü Suat İnce konuşmacı olarak katılıyor.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na katılmak isteyen Aydınlatma Portalı üyesi firmalara özel indirimler uygulanacaktır. Sergi alanında, 6m²‘den 24m²‘ye kadar dilediğinizi seçebilir, size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sergi alanında yerinizi ayırtarak, ilgili panelde konuşma hakkı elde edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.