Genç Tasarımcılar Ürünleriyle Aydınlatacak

Design Week Turkey 2021 kapsamında 12 genç tasarımcının, tasarımın yanı sıra üretim süreçlerine de dahil oldukları birbirinden farklı ürünler, 2018-2019 yıllarında olduğu gibi bu yıl da meraklılarını bekliyor. Girişimci Tasarımcı Projesi kapsamında; tasarımcılar, tasarladıkları aydınlatma elemanlarını, proje değil, üretilmiş ürün olarak ziyaretçilere sunacak.

Genç Tasarımcılar Ürünleriyle Aydınlatacak
23.11.2021
1.048
A+
A-

Design Week Turkey 2021 kapsamında 12 genç tasarımcının, tasarımın yanı sıra üretim süreçlerine de dahil oldukları birbirinden farklı ürünler, 2018-2019 yıllarında olduğu gibi bu yıl da meraklılarını bekliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden 2020 yılında mezun olan 12 tasarımcı, bu sene Light Down! sergisi ile ürünlerini görücüye çıkartıyor.

Mehmet Asatekin ve Kunter Şekercioğlu koordinatörlüğünde yürütülen Girişimci Tasarımcı Projesi kapsamında; tasarımcılar, tasarladıkları aydınlatma elemanlarını, proje değil, üretilmiş ürün olarak ziyaretçilere sunacak.

17-18 Aralık 2021 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde, tüm süreç boyunca farklı malzemeler ve üretim yöntemleri araştırıp deneyen tasarımcıların ürünlerinin bulunacağı Design Week Turkey 2021’de sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Light Down! Ekibi: Ayşe Merve Güden, Beyza Nur Yüksel, Buse Hamarat, Cenk Beharti, Deniz Ertan, Elif Okur, Lina Cansızoplu, Selenay Aygün, Şimal Toygar, Yağız Temel, Zeynep Doyran, Zeynep Nida Kaymak

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.