Solarex İstanbul

Güneş enerjisi sektörünün devleri 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’da buluşuyor. Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenecek seminerde, Türkiye’de ve dünyada güneş enerjisi üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışılması planlanıyor.

Solarex İstanbul
07.03.2019
274
A+
A-

Güneş enerjisi sektörünün devleri 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul‘da buluşuyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı‘nın desteğiyle düzenlenen Solarex İstanbul-Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firmalara üst düzey satınalma yetkilileri ile görüşme fırsatı sunuyor.

Güneş panelleri, hücreler, modüller, inverterler, şarj üniteleri, piller, kablolar, konnektörler ve daha bir çok güneş enerjisiyle ilişkili ürün fuarda sergilenecek ürün grupları arasında yer alıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı Solarex İstanbul‘a, Türkiye başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin gelmesi bekleniyor.

Solarex İstanbul Fuarı, 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde 9,10,11 ve 12. salonda gerçekleşiyor.

Fuar ile eş zamanlı olarak bir seminer programı bulunuyor. Seminerde, Türkiye’de ve dünyada güneş enerjisi üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışılması planlanıyor.

Kartvizitleri ile kayıt yaptıran profesyonel ziyaretçiler fuara ücretsiz olarak giriş yapabiliyor.

Solarex İstanbul hakkında detaylı bilgi edinmek için fuar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Fuara online kayıt yaptırmak için ise kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.