LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu

EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR’in Ankara’da üçüncü kez düzenlediği Enerjide Ar-Ge Çalıştayı’nda, Emre Yılmaz; LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu konularını anlatacak. Söz konusu sunumun 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:30’da yapılması planlanıyor.

LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu
12.12.2017
309
A+
A-

EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR‘in Ankara‘da üçüncü kez düzenlediği Enerjide Ar-Ge Çalıştayı‘nda, Emre Yılmaz; LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu konularını anlatacak. Söz konusu sunumun 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:30‘da yapılması planlanıyor.

Yer: Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Adres: İhsan Doğramacı Bulv. No: 6 Bilkent/Ankara
Tarih: 19 Aralık 2017
Saat: 09:00 – 18:15

Önemli Uyarı: Etkinliğe sadece 14 Aralık 2017 tarihine kadar kayıt formunu dolduran ziyaretçilerimiz katılabilecektir.

3. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı, Türkiye’deki üniversiteleri, teknokentleri ve Ar-Ge şirketlerini elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleriyle buluşturmayı amaçlıyor. Etkinlikte, elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerinin Ar-Ge projelerine yönelik öncelik ve ihtiyaçları, üniversite ve araştırmacıların sektöre yönelik projeleri ve ilgili kurumların Ar-Ge desteklerinin katılımcılar ile paylaşılması hedefleniyor.

Aydınlatma Portalı ve Aydınlatma Üniversitesi‘nde yer alan içerikler yardımıyla hazırlanan sunumda LED‘in icadından aydınlatma maksatlı kullanımına kadar uzanan yolculuğu ele alınacak. Ardından LED aydınlatma ve akıllı aydınlatma sistemleri ile enerji tasarrufu anlatılacak ve “Dönüşüme hazır mıyız?” sorusunun cevabı aranacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.