Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması’nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz. Anket için 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı
29.09.2017
100
A+
A-

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması‘nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz.

Başvurular bugün itibariyle başladı, 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen, kıyasıya rekabetin yaşandığı ankette Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar olmuştu.

Pelsan Aydınlatma, Yılın Aydınlatma Firması olarak seçilmiş, Fiberli ikinci, Assan Elektronik ise üçüncü olarak oylamayı tamamlamıştı.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz.

Bu yıl da, Yılın Aydınlatma Firması‘nın seçileceği anket için heyecan başlıyor. Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl her firma değil yalnızca ankete katılmak isteyen firmalar listeye dahil edilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili formu doldurabilirsiniz.

https://aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Bu yıl ödül sayısını da üçe çıkartıyoruz. Yılın Aydınlatma Firması ödülünün yanında, Web’de En İyi Aydınlatma Firması ve En Çok Ziyaret Edilen Firma ödülleri verilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi anket sonucuna göre belirlenecek, diğer alanlardaki ödül sahipleri yapılacak şeffaf değerlendirmeler sonucunda belirlenecektir. Yine geçtiğimiz yıldan farklı olarak, bu yıl Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ni Aydınlatma Portalı yerine sosyal medya altyapısıyla gerçekleştireceğiz. Anket süresi ise 7 gün ile sınırlandırılacak, sonuçlar anında duyurulacaktır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.