Yılın Aydınlatma Firması Anketi Sonuçlandı

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma’yı, ikinci Ledim’i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi Sonuçlandı
03.01.2018
123
A+
A-

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma‘yı, ikinci Ledim‘i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

Ziyaretçilerin oylama yaptığı ankette toplam 5.000‘in üzerinde oy kullanıldı. Yılın Aydınlatma Firması’na aday gösterilen firmalar, Aktel Elektronik, Assan Elektronik, Atıl AydınlatmaEntek LED, Işıklar LED, Kelvin Aydınlatma, KEYLED Aydınlatma, LEDFIX, Ledim, Luxtra LED Aydınlatma, Modüled Elektronik, NOAS – YUSEM LED ElektronikPelsan Aydınlatma ve Pera Teknoloji olmuştu.

30 Aralık 2017 saat 18:00’de tamamlanacağı duyurulan anketin son saatlerinde ankete yoğun bir katılım gösterildi.

Oylamanın tamamlanmasının ardından tüm sistem kayıtları teknik ekibimiz tarafından titizlikle incelenmiş, daha önce açıklanmış olan anket kuralları gereği geçerli oylar yeniden sayılmıştır.

Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bu anket, adil ve tarafsız bir şekilde yürütülmektedir. Portalımız tüm firmalara eşit mesafededir. Bu tarafsızlığın gereği olarak; gönderilen oyların kayıt raporları, kişisel verileri koruma kanunu ilkelerine uygun şekilde ankete katılan tüm firmalarla paylaşılmıştır.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemlerde, daha farklı etkinliklerle firmalarımızın tanıtımına, marka bilinirliklerinin arttırılmasına katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.