Yılın Aydınlatma Firması Anketi Başvuruları Tamamlandı

Türk aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tanıtımının yapılması ve marka bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığı; Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi Başvuruları Tamamlandı
18.11.2017
408
A+
A-

Türk aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tanıtımının yapılması ve marka bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığı; Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor.

Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl yalnızca başvuru yapan firmalar ankete dahil edileceği duyurulmuş, başvurular alınmaya başlanmıştı.

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor.

Sektörün önde gelen firmaları hızlı bir şekilde kayıt yaptırarak Yılın Aydınlatma Firması 2017 olmak için yarışta yerini aldı.

Anket için kayıtlar 15 Kasım 2017 tarihinde tamamlanmıştı. Aydınlatma Portalı olarak ankete katılmak isteyen yeni firmalar için, anket başvurularını 24 Kasım 2017 tarihine kadar uzattığımızı bildirmek isteriz. Kayıt olabilmek için şirket yetkilisi olmanız ve firmanızın Aydınlatma Portalı’na ücretli üye olması yeterlidir. Ücretli üyemiz değilseniz, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

24 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru formunu doldurmayan, bu tarihten sonra ve anketin başlatıldığı tarihte anket katılım koşullarını sağlamayan firmalar ankete dahil edilmeyecektir.

Eğer başvuru yaptığınız halde firmanız listede görünmüyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başvurunuzu henüz yapmadıysanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

https://aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Son Başvuru Tarihi: 24 Kasım 2017

Yılın Aydınlatma Firması 2017 anketi için kayıt yaptıran ve kayıtları onaylanan firmalar aşağıda listelenmiştir.

Aktel Elektronik
Assan Elektronik
Atıl Aydınlatma
CATA – Uğur Aydınlatma
Entek LED
Işıklar LED
Kelvin Aydınlatma
KEYLED Aydınlatma
LEDFIX
Ledim
Luxtra LED Aydınlatma
Modüled Elektronik
NOAS LED – YUSEM LED Elektronik
Oxiron LED
Pelsan Aydınlatma
Pera Teknoloji

Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen bu ankete katılarak etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür eder, başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.