Atıl Aydınlatma

1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. Atıl Aydınlatma dünya standartlarındaki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

Atıl Aydınlatma
19.01.2017
1.551
A+
A-

Başlık: Atıl Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,75. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Atıl Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Esenkent Mah. Mimar Sinan Cad. Yücesoy Sok. No: 12 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 365 63 33

Faks: 0216 365 63 35

İnternet Sitesi: http://www.atilaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.00-19.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. 20. yüzyılın klasik ışık kaynaklarını verimli birer aydınlatma aygıtına dönüştürme çabamız; çevrilerek 21. yüzyılda LED ışık kaynaklarının çok daha uzun ömürlü, verimli ve otomasyona yönelik kabiliyetlerinin klasik formlar dışında şekillendirilmesi işlevine dönüştü. Bu başarıyı, etik değerlere ve çevreye saygılı, ekip ruhu ile gerçekleştirmektedir. Eğitimli personeli ve yaptığı ileri teknoloji makina parkuru yatırımı ile üretimini gerçekleştirmektedir. Atıl Aydınlatma dünya standartlarındaki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

Aydınlatma dünyasının geleceğinin LED’e doğru ilerlediğini gören Atıl Aydınlatma , her zamanki yenilikçi yaklaşımı ile 2006 yılından itibaren aydınlatma aygıtlarında LED kullanımı için LED Aydınlatma çalışmalarına başladı.

2009’dan bu yana LED’li ışık kaynağına sahip standart ürünleri kataloğuna dahil ederek satışa sunan firmamız, geçen bu yıllar içinde LED teknolojisini etkin kullanabilmek için gereken Ar-Ge çalışmalarını yapmış ve büyük tecrübe kazanmıştır.

Çalışma alanlarımız projelere yönelik olarak iç mekan ve dış mekanda; Oteller, AVM’ler, Ofis, Hastane, Mağaza gruplarına hitap etmektedir. Projelerimizde genel olarak kullanılan ürün grupları Downlight, Sıva Üstü ve Sıva Altı Spot, Ray Spot Linear Profil Aydınlatma gruplarıdır.

Firmamız tasarım çalışmalarında ve ürettiği tüm LED’li ve geleneksel lambalı aydınlatma aygıtlarında; yüksek etkinlik faktörüne sahip, mümkün olan en iyi komponentleri seçmekte ve kullanmaktadır.

Yetkili Kişi: Ayten Şahin & Ece Üllenoğlu

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 50

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: ATIL, ATIL Aydınlatma, EHEM, EHEM Aydınlatma, LED Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Otel Aydınlatma, Hastane Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, LED Downlight, Ray Spot, Lineer Profil, LED Spot

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.004016, 29.183246

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.