Yılın Aydınlatma Firması Finalistleri Belirlendi

Geçtiğimiz ay oylamaya açılan, 41 aydınlatma firmasının yer aldığı Yılın Aydınlatma Firması Anketi’nde final oylamasına geçildi. En çok oyu alan 10 firma; Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar oldu.

Yılın Aydınlatma Firması Finalistleri Belirlendi
09.12.2016
100
A+
A-

Geçtiğimiz ay oylamaya açılan, 41 aydınlatma firmasının yer aldığı Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘nde final oylamasına geçildi. En çok oyu alan 10 firma; Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar oldu.

Finalde yılın firması olmak için yarışan firmalarımıza 11 Aralık 2016 saat 23:59’a kadar oy kullanabilirsiniz. Hemen oy vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi.html

Kullanıcıların oylarıyla katkı sağladığı oylamada ilk 10’a girmeyi başaran firmalarımızı kutlar, final oylamasında başarılar dileriz.

Portalımıza kurumsal üye olup, anketimizde yer alan tüm firmalara katkılarından ötürü teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemde, daha farklı etkinliklerle firmalarımızın tanıtımına, marka bilinirliklerinin arttırılmasına katkı sağlamak için çalışacağız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. gunduz kilic dedi ki:

  FIBERLI en iyisi

 2. Özgür dedi ki:

  Söz konusu aydınlatma ise tabi ki Fiberli

 3. Veysel Kadioglu dedi ki:

  PSL Fiberli

 4. Ilgın dedi ki:

  Fiberli yi tek geçerim?

 5. Hakan59 dedi ki:

  Söz konusu ışıksa tek adres Pelsan…

 6. Özhan dedi ki:

  İKİ GÜNDE NASIL 7BİN KÜSÜR OLDU BU FİRMALAR :d VERDİĞİM OY BEREKETLİ GELDİ GALİBA :))