Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor. Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olmak için oylamaya hazırlanıyor.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı
10.10.2017
175
A+
A-

Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olmak için oylamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi, bu yıl tüm heyecanıyla yeniden düzenleniyor. Önceki yıldan farklı olarak yalnızca başvuru yapan firmaların ankete dahil edileceğine dair duyurunun Aydınlatma Portalı‘nda yapılmasının ardından, kayıtlar tüm hızıyla başlamıştı.

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor.

Sektörün önde gelen firmaları Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik ankete katılacaklarını bildirdi.

Anket için kayıtlar hala devam ediyor. Kayıt olabilmek için şirket yetkilisi olmanız ve firmanızın Aydınlatma Portalı’na ücretli üye olması yeterlidir.

31 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Yılın Aydınlatma Firması 2017 Anketi‘ne kolayca kayıt olabilirsiniz.

https://aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.