Vision Pro İle Daha Aydınlık Sosyal Alanlar

Pedaş LED Aydınlatma, dış aydınlatmada kullanılmak üzere aluminyum enjeksiyon yöntemiyle üretilmiş gövde, toz ve neme karşı IP66 koruma özelliğe sahip LED projektör armatürü Vision Pro’yu tanıttı.

Vision Pro İle Daha Aydınlık Sosyal Alanlar
01.10.2019
189
A+
A-

Pedaş LED Aydınlatma, dış aydınlatmada kullanılmak üzere aluminyum enjeksiyon yöntemiyle üretilmiş gövde, toz ve neme karşı IP66 koruma özelliğe sahip LED projektör armatürü Vision Proyu tanıttı.

Aluminyum enjeksiyon yöntemiyle üretilmiş gövde kaliteli ham madde ve dayanıklı bir ömre sahip olup, özel olarak tasarlanmış soğutma kanalları ile etkin soğutma kapasitesine ulaşmaktadır. Özel olarak tasarlanmış soğutucu kasa IK 09 koruma koşullarını sağlamaktadır. Optik, silikon conta, ventil ve rekoru sayesinde ürün toza ve neme karşı IP66 koruma sınıfındadır. Elektrostatik toz boya ile boyanan soğutucu kasalar farklı RAL kodlarıyla üretilebilir. Paslanmaz çelikten yapılmış montaj vidaları ve 2mm DKP sacdan yapılmış montaj kolu hızlı, kolay ve güvenli kurulum sağlamaktadır. UV korumalı ve geri dönüşüme uygun PC optik kapak IK 08 koruma koşullarını sağlamaktadır.

Özel olarak tasarlanmış Aluminyum 1.5W/m-k 1oz 35um 1.6mm PCB tasarımı sayesinde uluslararası üreticilerden alınan yüksek verimli LED’ler maksimum performans sağlamaktadır. İki farklı renksel geri verim seçeneği (CRI>70, CRI>80) ve 4 farklı renk sıcaklığı (3000K, 4000K, 5000K, 6500K) seçeneği sunulmaktadır. Işık kaynağı LM80-08’e göre en az 10.000 saat ömür ölçümleri TM-21-11’e göre L90 en az 50.000 saat ömre sahiptir. Yüksek geçirgenliğe sahip homojen ve dar açı dağılıma sahip PC optik kapak. Dar açılı ışık dağılımı sayesinde 35 metre yükseklikteki uygulamalarda optimum çözüm sunmaktadır.

Vision Pro üzerinde yüksek verimliliğe sahip Avrupa menşeili sabit akım LED sürücü kullanılmıştır. Sürücünün tipik kullanım ömrü >50.000 saat olup IP 65 koruma sınıfına sahiptir. Kullanılan sürücüde harmonik filtre koruması, kısa devre koruması ve termal koruma, anlık yüksek akım koruma özellikleri bulunmaktadır.

Vision Pro projektör armatür 30W, 50W, 100W, 150W, 200W, 300W ve 400W güç seçenekleri bulunmaktadır. Ürün için opsiyonel olarak sunulmakta olan Built-in Smart timer dimming, DALI control technology, 0-10V PWM dimming özellikler bulunmaktadır.

Vision Pro LED Projektör Armatür, şantiyelerkapalı depolar, parklar, fabrika, yükleme alanları, otopark ve atölyelerde etkin bir aydınlatma çözümü olarak kullanılabilir.

Ürün ve firma hakkında detaylı bilgi almak için Pedaş LED Aydınlatma firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.