Kelvin Aydınlatma 2018 Yılı Ürün Kataloğunu Yayınladı

Kelvin Aydınlatma, geliştirdiği ürünlerde kalite ve enerji verimliliği anahtarlarını ön planda tutuyor. Firma, Ar-ge çalışmalarını artırarak, bilimsel çalışmaları destekleyerek büyümeye devam ediyor. Modern ve mimarı aydınlatma yapısına uygun LED’li dış mekan aydınlatma ürünleri üretimi yapan Kelvin Aydınlatma’nın 2018 yılı ürün kataloğunu yayınlandı.

Kelvin Aydınlatma 2018 Yılı Ürün Kataloğunu Yayınladı
12.02.2018
136
A+
A-

Kelvin Aydınlatma, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem gösteren bir aydınlatma firması. Aydınlatma armatürleri ve aydınlatma direkleri, firmanın Ar-Ge ekibinin özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkıyor.

Kelvin Aydınlatma, geliştirdiği ürünlerde kalite ve enerji verimliliği anahtarlarını ön planda tutuyor. Firma, Ar-ge çalışmalarını artırarak, bilimsel çalışmaları destekleyerek büyümeye devam ediyor.

Modern ve mimarı aydınlatma yapısına uygun LED’li dış mekan aydınlatma ürünleri üretimi yapan Kelvin Aydınlatma‘nın 2018 yılı ürün kataloğunu yayınlandı.

Yüksek yol aydınlatma direkleri serisi, modern LED’li aydınlatma direkleri serisi, park ve bahçe aydınlatma direkleri serisi, alüminyum aydınlatma direkleri serisi ve dekoratif aydınlatma direkleri serisi gruplarında KELVİN HİGH POLES, KELVİN PLUS, KELVİN DECORATİVE, KELİN GOLD, KELVİN BOLLARD, KELVİN ULTRA, KELVİN AKÇAM markaları altında 350’ye yakın ürünün yer aldığı 2018 katalogları yayınlanmaya başladı.

Firmanın, 2018 ürün kataloglarını görüntülemek ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Firmanın iletişim bilgilerini almak ve detaylı bilgi edinmek için Kelvin Aydınlatma firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.