Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi, 15-16 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşiyor. Sergide aydınlatma sektörünü akıllı aydınlatma üreticileri Logiba ve Oliptek temsil ediyor.

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi
14.01.2020
160
A+
A-

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi, 15-16 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara‘da gerçekleşiyor.

Programın açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin‘in yapması planlanıyor.

Üç büyük şehrin belediye başkanları Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Tunç Soyer de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Kongre ile eş zamanlı olarak düzenlenen sergide belediyeler, üniversiteler, teknoparklar ve akıllı şehir alanında teknoloji geliştiren şirketler stant açıyor. Sergide aydınlatma sektörünü akıllı aydınlatma üreticileri Logiba ve Oliptek temsil ediyor.

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ne ATO Congresium ev sahipliği yapıyor. 15 Ocak 2020 tarihinde saat 10.00 itibariyle yapılacak açılış konuşmalarıyla başlayan kongre, 16 Ocak‘ta 16.30‘da yapılacak kapanış oturumuyla son bulacak. Etkinlik boyunca Akıllı Şehirler Sokağı adı verilen sergi alanında ise en yeni akıllı şehir teknolojileri sergilenecek.

Kongreye katılmak için Türkiye Belediyeler Birliği‘nin etkinlik sayfasındaki kayıt formunu doldurmak gerekiyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.