Light + Building Sonbahar Sürümü 2022: Yeni Bir Çığır Açıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılında gerçekleşmesi mümkün olmayan Light+Building Uluslararası Aydınlatma ve Bina Hizmetleri Teknolojisi Fuarı bu sene 2-6 Ekim 2022 tarihleri arasında tekrar Frankfurt’ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Light + Building Sonbahar Sürümü 2022: Yeni Bir Çığır Açıyor
01.10.2022
1.137
A+
A-

Light + Building Sonbahar Sürümü, 2 – 6 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Frankfurt am Main‘de gerçekleştirilecek. Odak noktası akıllı ve bağlantılı çözümler, ileriye dönük teknolojiler ve güncel tasarım trendleri olacak. Uluslararası buluşma yeri de ilk kez tüm katılımcıları dijital olarak bir araya getiriyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılında gerçekleşmesi mümkün olmayan Light + Building Uluslararası Aydınlatma ve Bina Hizmetleri Teknolojisi Fuarı bu sene 2-6 Ekim 2022 tarihleri arasında tekrar Frankfurt‘ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Bundan dört yıl önce 2 bin 700 katılımcı firma ile yaklaşık 220 bin ziyaretçiyi ağırlayan fuarda bu sene yaklaşık bin 500 firmanın ürünlerini sergilemesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak fuar hem fiziksel hem de dijital platformda sunulacak. İnternet sitesinde yer alan Light+Building Digital Extension sayesinde firmalar ile görüşmek, ürün tanıtımlarına katılmak, online konferanslar için randevu almak gibi çeşitli aktiviteler mümkün olacaktır.

Fuarın 2022 yılı ana odak konuları ise sürdürülebilirlik, dijitalleşme ve elektrifikasyon, ışık ve tasarımdır.

Politik ve toplumsal mevcut şartlar ve gelişmeler bu üç ana başlık üzerinde olumlu ya da olumsuz etkiye sahibi olduklarından fuarın odak konuları olmaları hem çok doğal hem de kaçınılmaz olmuştur.

Light + Building Sonbahar Sürümü 2022 hakkında bu kısa hatırlatmadan sonra fuar bitiminde deneyim ve gözlemlerimizi sizlerle paylaşmış olacağız.

Ayşe Dilay Özkiper, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nin ardından eğitimine İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde devam etmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü'nde aldığı işletme eğitiminin yanı sıra, aydınlatma tasarımı ve tekniği konularında çeşitli eğitimlere katılmıştır. Bugüne kadar olan 29 yıllık meslek hayatının son 20 yılını mimari aydınlatma alanında geçiren Özkiper, halen aydınlatma tasarımcısı ve danışman olarak kariyerini sürdürmektedir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.