NOAS LED YL52-5001 Şerit LED İncelemesi

Şerit LED’lerde en büyük problemler; az ışık vermesi ve kullanım ömrünün kısa olmasıdır. NOAS LED’in iç mekânlar için tanıttığını yeni ürünü yüksek güçte, yüksek ışık akısına sahip ve tam 3 yıl garanti sunuyor. Numune incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

NOAS LED YL52-5001 Şerit LED İncelemesi
13.09.2017
1.147
A+
A-

Şerit LED’lerde en büyük problemler; az ışık vermesi ve kullanım ömrünün kısa olmasıdır. NOAS LED’in iç mekânlar için tanıttığını yeni ürünü yüksek güçte, yüksek ışık akısına sahip ve tam 3 yıl garanti sunuyor. Ürün numune incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

Piyasada pek çok ithalatçı var ancak güvenilir ürünü bulmak bazen zor olabilir. NOAS LED, şerit LED ve şerit LED adaptörüyle piyasada bilinen ve sıkça tercih edilen bir marka.

Kahverengi zemin ve 3 çipli olarak tanıtılan, YL52-5001 kodlu ürün, 12V DC gerilim altında çalışıyor. Yani basit bir adaptör ile çalıştırabilirsiniz.

Bize ulaştırılan numune Beyaz renkte ancak, Günışığı veya RGB renkler de bulunuyor.

Ürün iç mekânlarda kullanılmak üzere tasarlandığından koruma sınıfı IP20 olarak belirtiliyor. Dış mekânda suya ve toza karşı dayanıklı bir ürüne ihtiyacınız varsa firmaya ait diğer ürünleri incelemelisiniz.

YL52-5001 Şerit LED, her bir metrede 1A çekiyor, bu da metrede 12W anlamına geliyor. Yani 5 metre kullanacaksanız 5A’lik bir adaptöre ihtiyacınız var.

Daha yüksek güç demek, daha fazla ısınma demektir. 12 mm genişliğindeki bakır PCB, etkin bir soğutma performansı gösteriyor.

Firmanın diğer şerit LED’lerinde olduğu gibi ürün arkasında 3M bant bulunuyor. Dayanıklıdır ve her yüzeye kolayca yapıştırılabilir.

Şerit LED’lerde en büyük şikâyet kısa sürede arızalanması, kullanılmaz hale gelmesidir. Firmanın daha önce tanıttığımız ürünü 2 yıl garantiliydi. Bu üründe ise tam 3 yıl birebir değişim garantisi sunuluyor.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Şerit LED (İnceleme Ürünü):
https://www.noas.com.tr/urun/uc-cip-ic-mekan-kahverengi-pcb-serit-ledler-5050

Şerit LED Kategorisi:
https://www.noas.com.tr/urunler/serit-led

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.