Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri, 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü’nde düzenleniyor. Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz, etkinlikte “Türkiye: Aydınlatmada Fırsatlar Ülkesi” başlıklı bir sunum yapacak.

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri
27.04.2018
402
A+
A-

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kariyer Günleri, 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü‘nde düzenleniyor.

Bu etkinlik aracılığıyla Mimarlık Fakültesi bünyesindeki bölümler Mimarlık, İç Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri ve mezunlarının işverenlerle buluşturulması amaçlanıyor.

Etkinlik boyunca 10:00 – 17:00 saatleri arasında farklı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmetleriyle öncü olmuş firmalar ve kamu kuruluşları stand açıyor. Üç gün sürecek etkinlikte, seminer ve söyleşiler düzenlenmesi planlanıyor.

Yer: Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü
Adres: İşçi Blokları Mah. Öğretmenler Cad. No: 14 Çankaya/Ankara
Tarih: 2-3-4 Mayıs 2018
Saat: 09:00 – 17:00

Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz, etkinlikte “Türkiye: Aydınlatmada Fırsatlar Ülkesi” başlıklı bir sunum yapacak. Bu sunumda Türkiye’de aydınlatma sektörünün kuruluşunu anlatacak, sektör ve pazar büyüklüğünü gösterecek ve aydınlatma firmalarını öğrencilere tanıtacak. Büyük inşaat projeleri ve pazar fırsatları da bu etkinlikte değerlendirilecek.

Mimarlık, İç Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri ve mezunları için aydınlatma eğitimi imkanları, iş ve staj başvuru sistemi etkinlik boyunca tanıtılacak.

Bu buluşmaya tüm öğrenciler, mezunlar ve ilgililer davet ediliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Metin Erkan dedi ki:

    İş ilanı verebilmek için ne yapmamız gerekiyor?