Aydınlatma Portalı Büyümeye Devam Ediyor

Aydınlatma Portalı, 120’den fazla kurumsal, 1500’den fazla bireysel üye sayısına ulaşarak Türkiye’nin en büyük sektör topluluğu haline geldi. Türk aydınlatma firmalarının tanıtımı için kurulan Aydınlatma Portalı, yurt içi ve yurt dışında çeşitli iş birlikleriyle gücüne güç katıyor.

Aydınlatma Portalı Büyümeye Devam Ediyor
14.09.2018
88
A+
A-

Aydınlatma Portalı, 120‘den fazla kurumsal, 1500‘den fazla bireysel üye sayısına ulaşarak Türkiye‘nin en büyük sektör topluluğu haline geldi. Türk aydınlatma firmalarının tanıtımı için kurulan Aydınlatma Portalı, yurt içi ve yurt dışında çeşitli iş birlikleriyle gücüne güç katıyor. Organizasyon, Lighting Days Exhibiton‘un ikinci kez medya çözüm ortağı oldu.

Aydınlatma Portalı internet sitesinde yer alan Aydınlatma Üniversitesi de, sektördeki bilgi yayılımı için oldukça önemli. Aydınlatma Portalı Başkanı Emre Yılmaz, “Aydınlatma Uygulamaları” adında bir kitap yazdı ve bu kitaptan 1.000 adet bastırarak ücretsiz dağıtacağını açıkladı. Emre Yılmaz kitabında, iç mekan, dış mekan ve özel aydınlatma uygulamalarını kaleme alıyor.

Aydınlatma Portalı, yıllık 500.000 ziyaretçi sayısına ulaştı. Alexa verilerine göre Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dördüncü büyük sektör medya organizasyonu haline geldi. Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek IstanbulLight fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Emre Yılmaz, bu etkinlikte “Aydınlatma Firmaları Dijital Çağa Nasıl Uyum Sağlayabilir?” başlıklı bir sunum yapacak. Söz konusu sunumun 21 Eylül 2018 Cuma günü, saat 14:00‘de yapılması planlanıyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Atel aydınlatma dedi ki:

    Merhabalar, firmamız hakkında yazmış olduğumuz tanıtım yazımız var, bu yazının sitenizde yayınlanma ücreti nedir? Teşekkürler.