Türkiye’nin İlk Canlı Sanal Fuarı Başladı

Voltimum tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk canlı sanal fuarı bugün başladı. İlginç deneyimler yaşatacak fuar 8 Ekim 2016 tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor. Türkiye’nin ilk sanal fuarına; ABB, Eaton, Legrand, Nexans, Philips Aydınlatma, Prysmian, Schneider Electric ve Siemens katılıyor.

Türkiye’nin İlk Canlı Sanal Fuarı Başladı
06.10.2016
216
A+
A-

Voltimum tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk canlı sanal fuarı bugün başladı. İlginç deneyimler yaşatacak fuar 8 Ekim 2016 tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Ülkemizin ilk canlı olarak gerçekleşecek sanal fuarı Voltimum öncülüğünde başladı. Sanal fuarda Endüstri 4.0’dan aydınlatma sistemlerine birçok konunun 3 boyutlu ve interaktif bir biçimde işleniyor. Buna ek olarak birçok internet üzerinden canlı seminer eş zamanlı olarak düzenleniyor.

Türkiye’nin ilk sanal fuarına; ABB, Eaton, Legrand, Nexans, Philips Aydınlatma, Prysmian, Schneider Electric ve Siemens katılıyor.

Fuarda genel olarak Alçak Gerilim ve Şalt Ürün ve Hizmetleri, Genel Aydınlatma Hizmet ve Ürünleri, LED Aydınlatma, Kablolar hakkında her şey (CPR, LAN kablolar, Yangına dayanıklı kablolar, Solar kablolar) ve Endüstri 4.0 konularının işlenmesi planlanıyor.

Sanal Fuar

Sanal fuarda sosyal bir iş deneyimi yaşarken eğlenceli ve interaktif bir yolla sponsorlar ve diğer katılımcılarla iletişime geçebileceksiniz. Profillerinizi düzenleyebilir, dış görünüm ve elbiselerinizi değiştirebilir, kolayca iş kartvizitlerinizi değiştirip network’ünüzü geliştirebilirsiniz.

Voltimum Sanal Fuarı, gerçekci bir etkileşim sunarak, gerçek dünyada da network fırsatları doğuracaktır. Kolay arama yapısı ile ilgilendiğiniz şeyleri kolayca bulacaksınız. Gerçekçi fuar standlarını ziyaret ederek, sponsorların içerikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Standlarda video izleyebilir, bilgi almak için sponsorların internet sitelerini ziyaret edebilir ve katalog indirebilirsiniz. Sponsorların ürünlerine ait indirebilir pdfleri, görselleri, döndürülebilir fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Bütün katalogları, broşürleri, 3 boyutlu görselleri, datasheet’leri, kaydedip, fuar sırasında istediğiniz zaman erişip, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sanal fuar deneyimini hemen yaşamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.voltimum.com.tr/sanal-fuar

voltimum-sanal-fuari-2

voltimum-sanal-fuari-3

voltimum-sanal-fuari-4

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.