Grup İmaj Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma ve Yıldız LED Dubai’ye Gidiyor

Türkiye’de aydınlatma sektörünün lider üreticileri; Grup İmaj Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma ve Yıldız LED, 5-7 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek Middle East Electricity Fuarı’na hazırlanıyor.

Grup İmaj Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma ve Yıldız LED Dubai’ye Gidiyor
04.02.2019
363
A+
A-

Türkiye‘de aydınlatma sektörünün lider üreticileri; Grup İmaj Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma ve Yıldız LED5-7 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenlenecek Middle East Electricity Fuarı‘na hazırlanıyor.

Enerji üretimi, iletimi ve dağıtımı, aydınlatma, güneş ve enerji depolama ve yönetimi endüstrileri için dünyanın önde gelen ticaret etkinliği Middle East Electricity Fuarı‘na Türkiye‘den toplam 109 firmanın katılması bekleniyor.

Grup İmaj Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma ve Yıldız LED firmaları fuar boyunca Türk aydınlatma sektörünü temsil edecek, dünya çapından ziyaretçilere en yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Firmaların stand numaraları aşağıda belirtilmiştir.

Grup İmaj Aydınlatma: SA.G32
Pelsan Aydınlatma: SA.F39
Yıldız LED: SA.G38

Fuara Türkiye’den katılacak diğer firmaları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Middle East Electricity Fuarı‘na dünya çapında 1600 lider üretici ve tedarikçinin katılımcı olarak yer alacağı duyuruldu. Fuarı 60.000’den fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenecek konferans ve seminerler ile, güç üretimi, dağıtımı ve depolamasında devrim yaratan akıllı teknolojiler hakkında bilgiler paylaşılıyor.

3 gün boyunca sürecek fuarı yerel saat ile 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Fuar hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümü aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.