Aydınlatma Uygulamaları Kitabı Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerine Ulaştı

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adet “Aydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 160 kitap da Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

Aydınlatma Uygulamaları Kitabı Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerine Ulaştı
05.10.2018
497
A+
A-

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adetAydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 160 kitap da Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

Akıllı şehirler ve akıllı aydınlatma alanındaki çalışmalarıyla tanınan Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Necmi Özdemir, Aydınlatma Portalı standını ziyaret etti ve organizasyonun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bu ziyaretle verimli bir görüşme ve fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Necmi Özdemir, öğrencileri için 160 kitaba ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu talep memnuniyetle karşılandı ve kitaplar fuarda kendisine teslim edildi. Kitaplar fuarın bitiminden hemen sonra Necmi Özdemir hocamız aracılığıyla öğrenci arkadaşlarımıza ulaştı. Öğrenci arkadaşlarımız bizlere teşekkür etmek amacıyla bir fotoğraf karesi gönderdi.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı mühendis, mimar ve uygulayıcılar için aydınlatma projelerinde danışabilecekleri bir kaynak olarak hazırlanmıştır.

Mekânlara göre aydınlatma gereksinimlerini ve dikkat edilmesi gerekenleri teknik bir dille değil, herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaktadır. Son kullanıcı da bu kitap sayesinde, aydınlatma ihtiyaçlarını tanımlayabilir, yanlış uygulamalardan kendini koruyabilir.

Biz de genç mühendis adaylarına; aydınlatmaya olan ilgileri için çok teşekkür ederiz. Sizleri mezuniyet sonrasında aydınlatma sektöründe aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Basılı kitaplar için dağıtım bitti. Ücretsiz dijital kopyaya sahip olmak için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Talebinize istinaden en kısa sürede sizinle iletişime geçecek, Aydınlatma Uygulamaları kitabını e-posta adresinize PDF formatında göndereceğiz.

Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir…

Birlikte daha güçlüyüz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Hayri Yiğit dedi ki:

    YTÜ elektrik mühendisliği öğrencisiyim.Aydınlatma uygulamaları kitabınızı Kocaeli Üniversitesi’ndeki arkadaşlarımıza hediye ettiğinizi duydum.YTÜ elektrik mühendisliği öğrencileri olarak bize de yardım ederseniz seviniriz.

  2. Ahmet DEMİRCİ dedi ki:

    KTÜ Elektrik Elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Sizden ‘Aydınlatma Uygulamaları’ kitabının dijital kopyasını talep ediyorum. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla…

  3. Bülent ÇANAKÇİ dedi ki:

    aydınlatma projeleri üzerine çalışıyorum elektrik mühendisiyim kitabınızın faydalı olacağını düşünüyorum kolay gelsin