OSRAM BMW’nin Ana LED Tedarikçisi Oldu

Otomobillerinde son teknoloji LED aydınlatma kullanan BMW, tedarik için OSRAM ile anlaştı ve OSRAM, tarihinin en büyük satışını BMW’ye yapacak. Anlaşmaya göre 2017’nin sonuna kadar 170 binden fazla aydınlatma ürünü teslim edilecek.

OSRAM BMW’nin Ana LED Tedarikçisi Oldu
24.10.2016
56
A+
A-

Münih’te aydınlatma devi olarak doğan OSRAM, BMW grubunun yoğun talebi ile Almanya ve Avusturya’daki fabrikalarında, BMW araçlara modern görünüşlü ve enerji tasarruflu LED teknolojisini sağlamak için büyük bir gayretle çalışıyor.

OSRAM’ın bu güne kadar aldığı en büyük siparişlerden biri olan, 170 binden fazla aydınlatma ürünü çerçeveleriyle birlikte 2017’nin sonuna kadar BMW’ye teslim edilecek. OSRAM Aydınlatma Çözümleri CEO’su Eladia Pulido; bugüne kadar ki en büyük siparişimiz ile hem BMW gibi sektörde lider olan firmaya son teknoloji ürünleri ürettiklerini hem de doğaya karşı bir ödev niteliğinde olan büyük miktarda enerji tasarrufu sağladıklarını, sözleriyle ifade etti.

İlk olarak 70 bin aydınlatma ürününü BMW’nin Dingolfing and Regensburg’daki tesislerine teslim edecek olan OSRAM, LED’e dönüşümün beklediklerinden kolay olduğunu ifade etti. Kabin ve çerçeve içerisindeki eski ekipman yerine moden LED lambaları tasarlayaıp yerleştirerek, kolayca dönüşümün sağlandığı söyleyen Pulido, bunun basit bir tak çalıştır ve montaj süreci olduğunu da sözlerine ekledi.

İki alman devi olan OSRAM ve BMW’nin bu birlikteliği ise hiç şüphesiz alman ekonomisine de büyük oranda katkı sağlayacaktır.

OSRAM

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.