Mini Solar LED Flaşör İncelemesi

Mini solar LED flaşör, trafikte, çalışma alanlarında ve park yerlerinde görmeye alışık olduğumuz güneş enerjili flaşörlerin küçük bir kopyası gibi. Tamamen güneş enerjisiyle çalışan ve elektrik bağlantısına gerek duymayan mini flaşör; çit, korkuluk, bariyer, barikat gibi yerlere monte edilebiliyor.

Mini Solar LED Flaşör İncelemesi
12.02.2019
1.675
A+
A-

Mini solar LED flaşör, trafikte, çalışma alanlarında ve park yerlerinde görmeye alışık olduğumuz güneş enerjili flaşörlerin küçük bir kopyası gibi.

Tamamen güneş enerjisiyle çalışan ve elektrik bağlantısına gerek duymayan mini flaşör; çit, korkuluk, bariyer, barikat gibi yerlere monte edilebiliyor.

Güneş enerjili ve 2 LED’li mini uyarı lambası incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

Çinlilerin inceleme için bize gönderdiği güneş enerjili flaşör üzerinde herhangi bir marka yer almıyor.

Mini solar LED flaşör, dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymayan çevre dostu uyarı ışığı. Kompakt tasarımı sayesinde yer kaplamıyor ve her türlü yüzeye iki vida yardımıyla kolayca monte edilebiliyor.

Flaşör, gün boyunca güneş ışığıyla şarj oluyor ve hava karardığında otomatik olarak yanıp sönmeye başlıyor. Güneş ışığına göre 5-8 saat arasında şarj oluyor ve 50 saat boyunca saniyede 50 kez yanıp sönerek aydınlatma sağlıyor.

Flaşör üzerinde 2V 100mA küçük bir güneş paneli, içerisinde 1.2V 400mA batarya ve yüksek parlaklığa sahip 2 adet LED yer alıyor.

Üzerinde herhangi bir açma/kapama tuşu bulunmuyor. Zaten bunun gerekli olduğunu söyleyemeyiz.

150x40x34 mm ölçülerindeki kasa dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiş. Üretici tarafından IP65 korumaya sahip olduğu belirtiliyor. Mini flaşörün kırmızı ve sarı renk seçenekleri bulunuyor.

Mini solar LED flaşör, Çinli alışveriş sitesi AliExpress‘te 177,52 ₺‘ye satılıyor ve Türkiye‘nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Ürün kargoya verildikten sonra 15-30 gün gibi bir sürede elinize ulaşıyor. Kargo durumunu size verilecek takip numarası ile PTT internet sitesinden takip edebiliyorsunuz.

Ürünü hemen sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.aliexpress.com/item/Solar-Warning-Light-Sensitive-Strobe-Flash-Warning-LED-Caution-Lamp-Mounted-Outdoor-on-Balusters-of-Driveways/32942860024.html

Ürün hakkında merak ettikleriniz ve sorularınız için yorum bölümü aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan büyük mutluluk duyarız.

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır ve aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.