Marmara Üniversitesi Dersliklerini Entek LED Aydınlattı

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi’ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED’in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

Marmara Üniversitesi Dersliklerini Entek LED Aydınlattı
28.06.2018
401
A+
A-

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi‘ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED‘in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

Proje aşamasında okul ve sınıf aydınlatmalarındaki gereklilikler göz önünde bulundurularak, armatür tipleri, sayısı ve yerleşim planları belirlendi. İyi öğrenme koşullarının oluşturulması önceliğiyle; plan dahilinde ürünlerin montajı tamamlandı ve devreye alındı. Yüksek verimli LED aydınlatma sistemi, öğrencilerin öğrenme ortamını geliştirmek için iyi bir aydınlatma sağlıyor.

Üniversitenin kapalı alanlarının aydınlatılması için, Entek LED’in LED panel armatürleri, lineer aydınlatma armatürleri ve dekoratif aydınlatma armatürleri kullanıldı.

Aydınlatma çalışmaları esnasında, homojen aydınlatma sağlanması için özen gösterildi. Çalışma tamamlandığında ise gölge alanlar en aza indirilmiş, görünürlük geliştirilmiştir.

Eğitim kurumlarında genellikle elektrik tüketiminin yaklaşık yüzde 30‘u aydınlatmalardan kaynaklıdır. Kullanılan LED aydınlatma armatürleri, enerji tasarrufu sağlıyor ve uzun kullanım ömrü ile bakım maliyetlerini en aza indiriyor.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için Entek LED firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ise Entek LED Ürün Kataloğu’nu inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.