Animasyonlu Dış Cephe Aydınlatmada KEYLED Farkı

Aydınlatma projelerinde tasarım, ürün seçimi, kontrol ve saha danışmanlığı hizmeti veren KEYLED Aydınlatma, Mersin, Adıyaman ve Erbil’de yaptığı animasyonlu dış cephe aydınlatmalarıyla dikkat çekiyor.

Animasyonlu Dış Cephe Aydınlatmada KEYLED Farkı
21.11.2017
1.527
A+
A-

Aydınlatma projelerinde tasarım, ürün seçimi, kontrol ve saha danışmanlığı hizmeti veren KEYLED Aydınlatma, Mersin, Adıyaman ve Erbil’de yaptığı animasyonlu dış cephe aydınlatmalarıyla dikkat çekiyor.

Özellikle Mersin’de hayata geçirdikleri Ekinci Global’in animasyonlu dış cephe aydınlatmasını ‘prestij projesi’ olarak tanımlayan KEYLED Aydınlatma, firma sahibi M. Aytaç Keskin, bölgede bu sektörde faaliyet gösteren ilk firmalardan olduklarını vurguladı.

Antalya’dan Hakkari’ye kadar tüm bölgelere hizmet götürdüklerini ifade eden Keskin, dekoratif, mimari, endüstriyel ve dış cephe olmak üzere tüm aydınlatma çeşitlerinde çözüm ortağı olduklarını söyledi.

Altı büyük markanın bayiliğini yaptıklarını anlatan Keskin, proje bazlı çalıştıklarını kaydetti. Aydınlatma ürünlerinin kullanılacağı mekanda ilk önce aydınlatma ölçümü yaptıklarının bilgisini veren Keskin, ürünleri de buna göre seçtiklerini kaydetti.

Tasarım ve ürün seçiminin yanı sıra kontrol ve saha danışmanlığı yapan ender firmalardan olduklarının altını çizen Keskin, ilk olarak mimar ve yatırımcının projeye dair istek ve ihtiyaçlarının, bunun yanı sıra projenin yapısı, işlevi ve konumu, planlanan aydınlatma bütçesi ve kullanıcı gereksinimleri gibi bilgilerin analizini yaptıklarını anlattı. Bu analiz sonucunda oluşan proje ana teması kapsamında güç tüketimi ve ışık şiddeti ölçümü yaptıklarının bilgisini veren Keskin, aydınlatma sistemi ürün seçimini buna göre belirlediklerini belirtti.

2018’de 5 milyon TL ciro hedefleniyor

Otomasyon kullanarak aydınlatmada tasarruf sağladıklarını bildiren Keskin, “Bu sayede çalıştığımız kurum ve kuruluşların ekstra tasarruf yapabilmelerini sağlıyoruz. En az yüzde 50 tasarruf sağlanabiliyor” şeklinde konuştu.

Bölgede ilk kez hayata geçen animasyonlu dış cephe aydınlatma projesinin Ekinci Global ile fark yarattığını savunan Keskin, altı ayda tamamlanan işin ‘prestij projesi’ olduğunu vurguladı.

Erbil’de yaptıkları otel aydınlatması projelerinin de büyük önem taşıdığını bildiren Keskin, Adıyaman Park AVM projesiyle ‘dış cephe aydınlatma’ konusunda büyük bir ivme yakaladıklarını belirtti. Ağırlıklı olarak aydınlatmanın yoğun kullanıldığı belediye, organize sanayi bölgeleri, hastaneler ve fabrikalarla çalıştıklarına dikkat çeken Keskin, park ve şehir aydınlatmaları da yaptıklarını kaydetti. 2017’de devam eden ve tamamlanan tüm işlerin cirosunun 3 milyon TL olacağını ileten Keskin, 2018’de ise bu ciroyu 5 milyon TL’ye çıkarmak istediklerini sözlerine ekledi.

Dünya İnşaat Dergisi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.