Pedaş’tan Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür

Pedaş LED Aydınlatma, alüminyum gövdeli yepyeni LED etanj armatürü Neo’yu tanıttı. Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür, IP65 koruması, alüminyum gövdesi ve elektrik çarpmasına karşı özel koruması ile şimdi daha güvenli!

Pedaş’tan Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür
22.05.2019
405
A+
A-

Pedaş LED Aydınlatma, alüminyum gövdeli yepyeni LED etanj armatürü Neo‘yu tanıttı. Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür, IP65 koruması, alüminyum gövdesi ve elektrik çarpmasına karşı özel koruması ile şimdi daha güvenli!

Armatür gövdesi alüminyum malzemeden ekstrüzyon yöntemi ile üretilmiştir. Elektrostatik toz boya ile boyanıyor. İnox veya paslanmaz çelikten yapılmış montaj aparatları vardır. Gövdesine uyumlu aksesuarı sayesinde sarkıt bir armatür olabilmektedir. Isı ve çevre şartlarına uygun silikon conta. UV korumalı ve geri dönüşüme uygun Polimer kapak. IK08 koşullarını sağlayan, darbelere karşı korumalı kasa. Polyamid havalandırma tapası sayesinde başınç dengeleme ve ısı ve neme karşı koruma.

Armatürde ışık kaynağı olarak yüksek verimliliğe sahip mid-power LED kullanılmıştır. LM80-08’e göre en az 10.000 saat ömür ölçümleri TM-21-11’e göre L90 en az 50.000 saat ömre sahip LED. Yüksek geçirgenliğe sahip homojen ve geniş dağılıma sahip opal PC optik kapak. LED ışık kaynağı ile, aynı lümen değerine sahip flüoresan lambalı etanj armatüre kıyasla %50 oranında enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. Geniş açılı ışık dağılımı sayesinde 3 ve 6 metre yükseklikteki uygulamalarda optimum çözüm sunmaktadır.

Yüksek verimliliğe sahip Avrupa menşeili sabit akım LED sürücü. Isı iletkenliği yüksek Aluminyum 1W/m-k PCB. 2,5mm² kesitindeki kabloya uygun yanmaz çıkışlı klemens. 3×1,5mm² 50cm uzunluğunda enerji kablosu. Neo Alüminyum Etanj armatür 30 cm‘de 14W, 60 cm‘de 20-28W, 90 cm‘de 30-42W, 120 cm‘de 40-55W yapılabilmektedir.

DALI LED sürücü ile Push dim, Korridor fonksiyon ve otomasyon ile dim edilebilir. Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması yapılabilmektedir. İstenilen renk sıcaklığında LED seçimi yapılabilmektedir. 1 veya 3 saate kadar acil durum aydınlatma uygulaması yapılabilmektedir. Ürün ceza evleri gibi yüksek güvenlikli önem arzeden yerler için mekanik montaj aparatı ile güvenlik açısından kusursuz bir hal almaktadır.

Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür, şantiyeler, kapalı depolar, endüstriyel mutfaklarkapalı otoparklar, fabrika ve atölyelerde etkin bir aydınlatma çözümü olarak kullanılabilir.

Ürün ve firma hakkında detaylı bilgi almak için Pedaş LED Aydınlatma firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.