Liberty Fabay Hotel’i Argesys Elektronik Aydınlattı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 50.000 m² alana kurulu Liberty Fabay Hotel’in aydınlatma projesini Argesys Elektronik üstlendi. Argesys Elektronik, 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde 94 binden fazla ürünün kurulumunu gerçekleştirerek projeyi tamamladı.

Liberty Fabay Hotel’i Argesys Elektronik Aydınlattı
01.09.2021
590
A+
A-

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 50.000 m² alana kurulu Liberty Fabay Hotel‘in aydınlatma projesini Argesys Elektronik üstlendi. Argesys Elektronik, 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde 94 binden fazla ürünün kurulumunu gerçekleştirerek projeyi tamamladı.

Şehir merkezine 12 km uzaklıkta ve denize sıfır konumda yer alan Liberty Fabay Hotel’in toplam 535 odası bulunuyor.

Odalarda, ortak alanlarda ve dış mekanlarda Argesys’nin özel tasarım aydınlatma armatürleri kullanıldı. Projede kullanılan tüm aydınlatma ürünleri, 24 V DC gerilim ile güçlendirildi. Bu sayede yerli ve yabancı tüm misafirlerin güvenli bir tatil geçirmesi garanti altına alınmış oldu.

Aydınlatma elemanlarının kontrol edilmesi için yaygın bir otomasyon sistemi olan DALI kullanıldı.

Argesys Elektronik Proje Müdürü Zafer Alp Bektaş yaptığı açıklamada “Bu yoğun ve yaratıcı çalışma döneminde ortak alanları, odaları ve dış mekanları dekore etme konusundaki uzmanlığımızı özel tasarım armatürler ile katmaya çalıştık. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sürecinde yaşanan zor zamanlara rağmen Argesys Elektronik ekibi olarak iş ortaklarımıza yani Özyer Grup ve Ayfaba Turizm firmalarına kalite ve dakiklik konusunda azami özeni göstererek verdiğimiz sözü tuttuk.” ifadelerine yer verdi.

Liberty Fabay Hotel, açık ve kapalı havuzları, plajı, restoranı, spor alanları ve kulübüyle yeni misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.