LEDFIX IstanbulLight 2017 Fuarı’nda Yerini Aldı

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı’nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

LEDFIX IstanbulLight 2017 Fuarı’nda Yerini Aldı
29.09.2017
191
A+
A-

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı‘nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

Sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı dünya çapında standartlardaki hizmet anlayışı ve uzmanlığa dayalı iş modeliyle sürdürülebilir başarıyı hedefleyen LEDFIX Aydınlatma 2017 IstanbulLight fuarına damgasını vurdu.

LEDFIX Genel Müdürü Leman Güzel yaptığı açıklamada; “Fuara gelen yabancı yatırımcı ve proje firmaları sahiplerinin ilgisinden çok memnun kaldım. Sektörün ileri gelen aydınlatma danışmanları, mimari duayenleri ve komite üyelerinin yapmış olduğu geri bildirimler bizleri son derece gururlandırmıştır. Firmamız adına yapılmış her türlü yorumu dikkate alarak firmamızı güçlendirmek ve uluslararası platformda aydınlatma sektörüyle ilgili, akademisyen, projeci,  yüklenici,  uygulamacı firma ve yetkilileriyle koordinasyonu sağlayan üretici firma olarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.” dedi.

Dünyanın önemli fuar şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirdikleri bu fuar deneyimi firmalarının özgün ve özel imzalı tasarımlarıyla kendilerini uluslararası arenada tanıttığı ticari ilişkilerini güçlendirdiği,  yeni iş bağlantıları kurma açısından kendilerine ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunmuştur. Bu bağlamda önümüzdeki yıllarda fuar katılımları devam edecektir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.