Entek LED Middle East Electricity Fuarı’na Katıldı

Entek LED 6-8 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı’na katıldı. Yerli ürün ve teknolojileri dünya ile buluşturdu. Middle East Electricity Fuarı’na Türkiye’den toplam 139 firma katıldı ve Turkey Discover the potential logosu altında ürünlerini sergiledi.

Entek LED Middle East Electricity Fuarı’na Katıldı
09.03.2018
136
A+
A-

Entek LED 6-8 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı‘na katıldı. Yerli ürün ve teknolojileri dünya ile buluşturdu.

Entek LED, 7000 m2 üretim tesisiyle, bünyesinde bulundurduğu bilişim yatırımı, makine parkuru ve 100’e yakın personeliyle, aydınlatma sektörü için bugünün şartlarıyla üretim yapıyor, sektörün geleceği için teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.

Entek LED, Middle East Electricity Fuarı’nda Hol H7, Stand E29‘da yer aldı. Firma, burada iç ve dış mekan aydınlatma çözümlerini sergileyerek, yerli teknolojileri tanıttı.

Dış mekan aydınlatmada; sokak armatürleri, bahçe armatürleri, çim armatürleri, zemin armatürleri, havuz armatürleri, lineer armatürler, projektör armatürler, wallwasher armatürler, iç mekan aydınlatmada ise; mimari aydınlatma, endüstriyel aydınlatma armatürleri üreten Entek LED, 2017 yılının ilk on ayında 2,4 Milyon Dolar ihracat gerçekleştirmişti. Firma bu yıl da ihracat alanında yeni rekorlar kırmayı hedefliyor.

Middle East Electricity Fuarı‘na Türkiye’den toplam 139 firma katıldı ve Turkey Discover the potential logosu altında ürün ve hizmetlerini sergiledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.