İstanbulLight Fuarı’na Yoğun İlgi

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getirecek olan İstanbulLight Fuarı’nın katılımcı listesi yayınlandı. Katılımcılar arasında üyelerimiz Atıl Aydınlatma, Entek LED, Fiberli, Grup İmaj Aydınlatma, LEDFIX ve Pelsan Aydınlatma da bulunuyor. 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbulLight Fuarı için firma kayıtları tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbulLight Fuarı’na Yoğun İlgi
08.08.2017
95
A+
A-

Türkiye’de aydınlatma sektörünü bir araya getirecek olan İstanbulLight Fuarı‘nın katılımcı listesi yayınlandı. Katılımcılar arasında üyelerimiz Atıl Aydınlatma, Entek LED, Fiberli, Grup İmaj Aydınlatma, LEDFIX ve Pelsan Aydınlatma da bulunuyor. 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbulLight Fuarı için firma kayıtları tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ülkelerinin yanı sıra Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki adınlatma sektörü temsilcilerinin bir araya geleceği 10.Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuar ve Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Sektörde faaliyet gösteren dev firmalar fuarda yerini çoktan ayırttı.

Firmalar, aydınlatma sektöründe bulunan tüm alt sektörleri bir araya getiren ve her geçen gün hızla büyüyen uluslararası platformda yerini alıyor. İstanbulLight Fuarı, katılımcılarına Uluslararası Alım Heyeti Programı sayesinde hedef ülkelerden yetkili kişilerle, yüz yüze görüşme fırsatı sunuyor. Firmalar bu dev organizasyonla en yetkili karar vericiler ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak satış olanakları yaratabilir, pazar araştırması ve müşteri analizlerini yapabilir.

Aydınlatma Portalı olarak biz de İstanbulLight Fuarı‘nda stand açıyoruz. Tanışmak için tüm ziyaretçilerimizi bekliyor olacağız. Fuar hakkında görüşlerimizi de etkinlik sonrası portalımızda takip edebilirsiniz.

Siz de katılımcı olarak standınızı ayırtmak istiyorsanız buraya, ziyaretçi olarak katılmak istiyorsanız ücretsiz giriş kartını buraya tıklayarak hemen alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.