OPPLE’ın Yeni Masa Lambaları Görücüye Çıktı

OPPLE’ın eğip bükebileceğiniz, dilediğiniz yere takıp aydınlatmasından yararlanabileceğiniz, dahili bataryası ile kablolara bağlı kalmayacağınız masa lambası pazarda uygun fiyata yerini aldı.

OPPLE’ın Yeni Masa Lambaları Görücüye Çıktı
08.03.2017
284
A+
A-

Hindistan menşeili,  önde gelen bir LED aydınlatma ürünü üreticisi olan OPPLE, LED masa lambaları serisine yeni Boru Tipi Masa LED Lamba’yı ekleyerek markete yenilikçi ürünleri sürmeye devam ediyor. Bu ürün kullanıcının rahatlığına göre bükülebilen esnek bir açıda ayarlanarak aydınlatmada ergonomi sağlıyor. Lamba aynı zamanda masa, dizüstü bilgisayar gibi herhangi bir tabana tutturulabilen bir klipse de sahiptir. Bu sayede dilediğiniz yerde kullanabilme imkânı da sunmaktadır.

Masa lambasının ürettiği LED ışık, titreşimsiz ve tekdüze ışık çıkışı sağlayarak aynı zamanda, ihtiyaca göre parlaklığı ayarlama yeteneğine de sahiptir. Kullanıcı basit bir dokunmatik düğme yardımıyla ışık parlaklığını %10, %40 veya %100 olarak ayarlayabiliyor. Lamba, 3W güçte olup sadece beyaz renkte tüketicilere sunuluyor.

Hem prizden hem de USB 2.0 ile şarj olabilen lamba herhangi bir powerbank cihazına da bağlanabilir. Lamba 500mAh kapasiteye sahip bir batarya ile birlikte geliyor ve fiyatı ise oldukça uygun olarak belirlenmiş olup (yaklaşık 80 TL) herkes tarafından her yerde kullanılır bir tasarıma sahip görünüyor.

BizLED

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.