Aydınlatma Portalı, Solarex İstanbul’a Hazırlanıyor

Aydınlatma Portalı, 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Solarex İstanbul’a standlı katılım sağlıyor. Aydınlatma sektörü, aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve firmaların güneş enerjisi sektörüne yönelik çözümleri hakkında bilgi almak için Aydınlatma Portalı standına davetlisiniz.

Aydınlatma Portalı, Solarex İstanbul’a Hazırlanıyor
27.03.2019
86
A+
A-

Türkiye’de aydınlatma sektörünün lider medya organizasyonu Aydınlatma Portalı, 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek Solarex İstanbul‘a standlı katılım sağlıyor.

Her ay 50.000’den fazla kişinin ziyaret ettiği, 100’den fazla firmanın üye olarak destek verdiği Aydınlatma Portalı, fuar alanında 11.Salon‘da 18 m2‘lik standında aydınlatma sektörünü temsil etmeye hazırlanıyor.

Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma Solarex İstanbul‘a katılıyor. Fuar ile eş zamanlı olarak 3 gün boyunca sürecek bir seminer programı organize ediliyor.

Fuarı Türkiye başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya gibi Avrupa ülkeleri ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Aydınlatma sektörü, aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve firmaların güneş enerjisi sektörüne yönelik çözümleri hakkında bilgi almak için Aydınlatma Portalı standına davetlisiniz.

Daha fazla bilgi için 4-6 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Solarex İstanbul‘da Aydınlatma Portalı standına uğrayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.