Greenhouse Complexes Russia

Sera komplekslerinin inşası ve modernizasyonu için yatırım projeleri 3.kez düzenlenen yıllık forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018” de tanıtılacak. Forum; BDT, Avrupa ve Asya’dan yatırımcıları, tüm Rusya bölgelerinden sera yatırım projelerinin başlatıcılarını, federal ve bölgesel tarımsal karar vericileri, özel bakanlık ve kurumları ağırlamaya hazırlanıyor.

Greenhouse Complexes Russia
05.09.2018
78
A+
A-

Sera komplekslerinin inşası ve modernizasyonu için yatırım projeleri 3.kez düzenlenen yıllık forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018” de tanıtılacak.

Tarih: 5-6 Aralık 2018
Mekan: Moskova, Baltschug Kempinski Hotel
Organizatör: Vostock Capital
Web sitesi: https://www.greenhousesforum.com

Üçüncü kez düzenlenen uluslararası forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018”, Rus sera endüstrisine yatırımın kilidini açacak, kalkınma stratejilerini tartışacak, deneyimlerini paylaşacak ve yeni kazançlı anlaşmalar çıkaracak üst düzey profesyonel bir platformdur.

Forum; BDT, Avrupa ve Asya‘dan yatırımcıları, tüm Rusya bölgelerinden sera yatırım projelerinin başlatıcılarını, federal ve bölgesel tarımsal karar vericileri, özel bakanlık ve kurumları, bölge başkanları, perakende zinciri yöneticileri, hizmet sağlayıcıları, ulusal sendikalar ve dernekleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinliğe ait istatistikler aşağıdaki gibidir.

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu‘ndan seracılık kompleksleri ve agro holdingleri temsil eden 500’den fazla katılımcı.
60’tan fazla büyük yatırım projesi.
• Ünlü şirketlerin başkanları tarafından gerçekleştirilen 20’den fazla sunum.
Hükümet ve kalkınma kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı.

Aydınlatmada dünya lideri Signify da etkinliğin ana sponsorları arasında yer alıyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.