Gersan Türkiye’de Osram Markasıyla Üretim Yapacak

Gersan Türkiye’de Osram Markasıyla Üretim Yapacak
05.03.2016
625
A+
A-

Türkiye için büyük bir adım atmanın sevincini yaşayan GERSAN Elektrik Ticaret ve Sanayi, elektrik sektöründe bir dünya devi olan OSRAM ile tarihi bir sözleşmeye imza attı. Dünya genelinde sokak lambalarından, otomotiv aydınlatmalarına kadar aydınlatma sektörünün lider firması OSRAM ile imzalanan anlaşma çerçevesinde artık GERSAN, OSRAM adına bu firmanın logosunu kullanarak üretim yapabilecek. Bir dünya devinin birikim ve standartlarını transfer edecek olan firmamıza bu yolda başarılar diliyoruz.

OSRAM’IN TÜRKİYEDEKİ TEK ÜRETİCİSİ

Mustafa Serdar ŞALCI ile yapılan görüşmede, (GERSAN-Ürün ve Pazarlama Müdürü) konuya ilişkin olarak Şirketimiz GERSAN ile OSRAM GmbH (Almanya)  arasında Osram’ın LED Teknoloji markasını ve logosunu kullanmak üzere 18.12.2015 tarihinde co-branding sözleşmesi imzalanmıştır. (Co-branding, birlikte markalama anlamına gelir. Co- branding, iki farklı markanın markalarını birleştirerek, yeni bir marka adı altında veya markalarını bir arada kullanarak çok markalı olarak piyasaya ürün sürmeleridir.)” dedi.

Bu birlikte markalama sözleşmesi ile Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve OSRAM, tüm LED gruplarını üretimde kullanma hususunda ilk aşamada 3 yıl, toplamda 10 yıl için bir anlaşma imzalamışlardır. Ayrıca, bu sözleşme kapsamında GERSAN, Türkiye’de “Osram-Sera LED” ile üretim yapan tek firma olacaktır. Böylece bu ticari marka ile ürünlerimizin satış ağı ve çeşitliliği de genişletilmiş olacaktır.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.