Assan Elektronik’in Yeni Ürünü Mira III Görücüye Çıktı

Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı. Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye çıktı.

Assan Elektronik’in Yeni Ürünü Mira III Görücüye Çıktı
22.11.2017
428
A+
A-

Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı.

Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye çıktı. 50W-85W olan ürün istasyonlarda kanopi altı aydınlatmasında kullanılabilecektir. Petrol Ofisi bayilerinden alınan ilk değerlendirmelerde; ürünün ışık açıları, tasarımı ve düşük güçte yüksek performans sağlıyor olması büyük beğeni kazandı.

Assan Elektronik, istasyonlarda kanopi altı aydınlatma çözümleri dışında iç mekân aydınlatma ve saha aydınlatma ürünleri ile de pazarda söz sahibidir. Petrol Ofisi organizasyonunda çevre aydınlatma ve iç mekân aydınlatma ürünlerinin de tanıtımı yapıldı. Mevcutta 4.000 adedin üzerinde akaryakıt istasyonlarında Assan Elektronik firmasının Petrol Ofisi organizasyonunda da bayilere tanıtmış olduğu aydınlatma çözümlerini görebilirsiniz.

Petrol Ofisi’nin düzenlemiş olduğu bayi organizasyonuna Assan Elektronik firmasından, Satış Uzmanı Orhan Güldü katılım sağladı. Orhan Bey, 37. yaş gününü kutlayan Assan Elektronik’in gelecek yıllar içinde satış karlılığını arttırmayı ve pazardaki payını büyütmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Organizasyonda çeşitli ürün gamında çekilişler yapıldı. İlgili çekilişte, katılım sağlayan Petrol Ofisi bayilerine aydınlatma grubunda Assan Elektronik firması katıldı. 16 adet Mira III ürünü Petrol Ofisi’nin bir şanslı bayisine hediye edildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.