Sektörün En Yeni ve Dinamik Oyuncusu OXIRON LED 2017’de de İddialı

Kısa zamanda ürün kalitesi, çeşitliliği ve üretim alanındaki gücü ile pazarda adından söz ettiren OXIRON LED, 2017 yılında da hızlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. Firma, aydınlatma sektöründeki 2. yılında büyük bir ivme yakalayarak, pazardan %10 pay almayı ve %25 oranında büyümeyi planlıyor.

Sektörün En Yeni ve Dinamik Oyuncusu OXIRON LED 2017’de de İddialı
02.01.2017
114
A+
A-

Aydınlatma sektörünün en genç ve dinamik oyuncusu olarak 2015 yılında kurulan OXIRON LED, İkitelli’de yer alan en son teknoloji ile donatılmış 3500 metrekare alana sahip üretim tesislerinde SMD dizgi makinesi ile yaptığı yerli üretimiyle sektöre hızlı bir giriş yaptı. Kısa zamanda ürün kalitesi, çeşitliliği ve üretim alanındaki gücü ile pazarda adından söz ettiren OXIRON LED, 2017 yılında da hızlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. Firma, aydınlatma sektöründeki 2. yılında büyük bir ivme yakalayarak, pazardan %10 pay almayı ve %25 oranında büyümeyi planlıyor.

İkitelli’deki üretim tesislerinde Slim LED Downlight ve Backlight LED panel üretimi ile başlayan OXIRON LED, şuan üretim bantlarından çıkan iç mekân armatürlerinden dış mekân armatürlerine kadar tüm ürünleri  %100 yerli olarak piyasaya sunuyor.  100 kişiye istihdam olanağı sağlayan üretim tesislerinde yer alan bant, saatte 96 bin komponent dizme kapasitesine sahip. Pazarda Slim LED Downlight ve Backlight LED panel ürünleri adını duyuran OXIRON LED’in ürün kataloğunda 2017 Ocak ayı itibari ile yaklaşık 114 farklı ürünü yer alıyor. Uzun vadede piyasada Slim LED Panel denildiğinde akla gelen ilk firma olmayı hedefleyen pazarın dinamik oyuncusu, ürün çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli üretimi de önemsiyor. Üretim tesisleri içinde kendi kalite kontrol mekanizması oluşturmak için tam teşekküllü laboratuarı da bulunan üretici, kendi kalitesini önce kendisi denetliyor.

İthalatçıdan üreticiye birçok firmanın faaliyet gösterdiği LED pazarında OXIRON LED, sahip olduğu know-how ile pazara sunduğu ürünlerin hepsinde yerliliği ön planda tutuyor. Bu hedefe odaklı olarak AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına yaptığı yatırıma öncelik vererek, ürünlerini pazara %100 yerli olarak TSE ve ISO9001 belgeleri ile sunuyor.  Uzun soluklu işbirliklerine büyük önem veren OXIRON LED, bu amacı doğrultusunda da ürün kalitemizden ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi ilke ediniyor.

Üretimin yanı sıra proje alanında hizmet vermeyi de önemseyen OXIRON LED,  kendi bünyesinde yer alan ve sürekli büyüyen bir proje ekibine sahip. Projelerde çözüm ortağı olarak eksiksiz hizmet verebilen pazarın en genç LED üreticisi 2017 yılında bu alanda da büyümeyi ve birçok başarılı projeye OXIRON LED imzasını atamayı hedefliyor.

1 yıl gibi kısa bir sürede büyüyen ve gelişen pazarın dinamiklerine uyum sağlayan OXIRON LED bir yandan ürün çeşitliliğini arttırırken diğer yandan da satış ağını genişletti. Şu anda Türkiye’nin 7 bölgesinde hizmet veren OXIRON LED’in İstanbul merkez olmak üzere Ankara ve İzmir Bölge ofislerinin yanı sıra 40 bayisine bağlı olarak 150 noktada satışı var.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.